Коли Богдана вийшла з роботи, то побачила, що з її автівки зник задній номерний знак. Замість нього причепили записку.

"Там був вказаний номер телефону, сума, на яку треба було поповнити. Звісно було написано: "не звертайтесь у поліцію", також було написано куди треба надіслати смс з інформацією про те, що рахунок поповнений, що це саме ваш номер, і тоді зі мною звяжуться і скажуть, де його можна забрати", — розповідає потерпіла Богдана.

Але дівчина вирішила не йти на поводу у злочинців і таки викликала копів. Ті заяву прийняли, щоправда, повернути номери не обіцяли. Та давати гроші злодюжкам поліцейські категорично не радять, адже ті все одно номери не повертають.

Якщо немає часу займатися бюрократичними процедурами, можна замовити дублікати у приватних фірмах, він коштує від 300 гривень. Проте, виготовлення номера-близнюка не вихід, попереджають у поліції. Поцуплені знаки ще дадуть про себе знати і можуть принести законному власнику купу проблем.

Викраденням номеру проблеми нашої героїні не закінчились. Кілька днів тому у Богдани прямо у дворі поцупили запаску. Як і у випадку з номером — ніхто нічого не бачив, колесо шукає поліція.

Читайте також: ТОП-5 порад від МВС, як вберегти авто від крадіжки

Якщо ви помітили, як невідомий намагається зняти номерний знак з авто, то не будьте байдужими і відразу зателефонуйте до поліції, аби не дати шанс шахраям, вимагати гроші у звичайних водіїв.