Аби о сьомій ранку бути на роботі, полісменка прокидається о пів на п’яту. Кожен день починається з пробіжки. Так відома інспекторка стежить за фігурою. Каже, її формам не шкодять навіть солодощі. Головне – не зловживати.

Має вона хорошу розтяжку, а щонайменше 40 віджимань тендітна дівчина робить за один підхід. Каже, позмагатися з нею наважується не кожен чоловік.

Тому з екзаменами у новій поліції проблем у спортсменки не було. Каже, майже з усіма впоралася на відмінно.

Дівчина – юрист за фахом. Більше 5-ти років працювала у банку. Каже, втекла у нову поліцію, бо захотіла змін. Утім, залишитися непоміченою красуні-інспекторці не вдалося. Лише за кілька днів на сторінку Люди в соцмережі підписалися 6 тисяч людей.

Особисті фотографії поліціянтки збурили інтернет-спільноту. Одні захоплюються її підтягнутими формами, інші — критикують за розкішне життя чи відверті фото.

Читайте також: Поліція затримала "маньяка" з вилами

Через такий ажіотаж пішли чутки про звільнення Люди. Та дівчина це спростовує. Аби підтримати секс-символ нової поліції, українки навіть організували флеш-моб. Вони викладають в інтернет свої відверті світлини. Така підтримка Людмилу тішить.

Каже, в інтернеті навіть почали створювати купу фейкових її сторінок. Це дівчину трохи лякає, тож про особисте говорить неохоче. Розповідає лише, що має забезпеченого коханого чоловіка та шестирічну донечку Алексу.

На роботі разом із напарником Славою патрулює один із районів Києва. Слава переконує — з напарницею йому пощастило. Каже, чимало колег-чоловіків хотіли бути на його місці.

Він додає — врода його напарниці здатна зупиняти навіть розбишак. Замість махати кулаками, люди просять селфі з копом, і конфлікт вичерпано.