Нік народився у родині сербських емігрантів. Його батькам сказали, що він ніколи не ходитиме. Попри всі труднощі, Нік не здався.

Він уміє плавати, підкорює хвилі на серфі, грає у футбол і навіть стрибає із парашутом. Усе це зробило Ніка інтернет-знаменитістю. 5 років тому Нік одружився і разом із дружиною виховав двох синів.

Тепер він їздить світом і історією свого життя мотивує людей. Побував уже у понад півсотні країн. І ось нарешті його дочекалася українська столиця.

Глядачам на НСК "Олімпійський" він розповів, що не щодня прокидається таким бадьорим і не завжди був успішним оратором.

Я переконав себе, що надії нема. "Нік, здавайся. Ти все життя будеш самотнім. Не знайдеш роботу і не станеш щасливим. Просто здайся". Коли мені було десять я хотів вбити себе. І навіть спробував. Уявіть, якби це вдалося?,
— звернувся до українців Нік Вуйчич.

Нік часто жартує, зриває овації і навіть пробує заговорити українською.

Саме мотивації рухатися далі не вистачає пораненим на Сході України бійцям. Їх Нік у першу чергу відвідав в Київському госпіталі.

Я кажу кожному пораненому солдату те саме: живи одним днем і мрій про велике. Май віру, але будуй на тому, що маєш. Не можна будувати на мріях і бажаннях. Але подивись, що ти уже маєш. Будь вдячним за те, що маєш і спробуй бути корисним іншим,
— розповів Вуйчич.

Нік вже вдруге в Україні, але обіцяє, що не востаннє. Наступного разу хоче організувати заможних людей і допомогти нужденним українцям вже не словом.

Дивіться також: Нік Вуйчич заговорив українською