Мер столиці наголосив, що станом на 13 жовтня відділення київських лікарень для інфікованих COVID-19, заповнені вже на 47%. Однією із найгарячіших точок на мапі міста є Олександрівська лікарня. Адже туди щодня госпіталізують понад 50 пацієнтів.

За темою Ситуація погіршується: в Україні понад 16 тисяч хворих на коронавірус за добу

Сотні нових заражених щодоби

Кличко наголосив, що загалом по Києву щодоби до лікарень потрапляють понад 300 містян. Така тенденція зумовлена тим, що вірус став агресивнішим і почав дедалі частіше вражати дітей.

На стаціонарному лікуванні в Києві з підтвердженим діагнозом COVID-19 перебувають 1837 пацієнтів. 1297 з них – у важкому стані. 30 підключені до апарату штучної вентиляції легень. Ще 155 – на неінвазивній штучній вентиляції легень,
– оприлюднив красномовну статистику мер української столиці.

Також Кличко уточнив, що 1512 жителів столиці потребують кисневої підтримки, а 195 лежать у стаціонарах з підозрою на коронавірусну хворобу.

Невакциновані – перші під ударом

Мер Києва наголосив, що медична статистика свідчить про особливу вразливість невакцинованого населення. Так, понад 95% госпіталізованих з COVID-19 не отримали жодного щеплення. Крім того, незахищені люди з більшою вірогідністю стикаються з ускладненнями хвороби.

З локдауном не поспішають

Голова Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан заявив, що поки про введення локдауну говорити рано. До того ж, якщо 70% жителів столиці щепляться, запроваджувати тотальний карантин взагалі не доведеться.

У Києві погіршилася ситуація із коронавірусом: відео