Від 6 ранку 11 серпня працівники клінінгової служби намагаються відмити сліди гуми. У Київській міській раді вже заявили, що не давали жодних дозволів на проведення такого заходу.

Читайте також Брудний дрифт: у Софії Київській розповіли, скільки часу знадобиться на очищення площі

Софійську площу намагаються відмити після дрифту

Клінінгова служба розпочала прибирати наслідки дрифту ще від ранку. Наразі прибиральники вже ліквідували брудні місця на деяких ділянках Софійської площі.

Втім, за їхніми словами, масштаб роботи надзвичайно великий. Тому вони навряд чи встигнуть все закінчити до 22:00. Відтак локацію доведеться продовжити прибирати ще наступного дня.

софійську площу прибирають після дріфту
Софійську площу прибирають після дрифту / Фото Вікторії Балан для 24 каналу

До прибирання Софійської площі залучені як комунальні служби, так і приватні клінінгові компанії. Відзначимо, що ввечері 10 серпня представники Red Bull вибачилися за ситуацію і пообіцяли прибрати її наслідки.

Софійську площу відмивають після рекламного дрифту: відео 24 каналу

Що цьому передувало

  • Зранку 10 серпня компанія Red Bull, яка виготовляє енергетичні напої, провела зйомки реклами навколо пам'ятника Богдану Хмельницькому, що на Софійській площі.
  • Організатори процесу залучили 2 машини, які дрифтували. Внаслідок цього на поверхні залишилися чорні сліди від шин.
  • У зйомках брала участь співачка Alyona Alyona та чемпіон України з дрифтингу Олександр Гринчук.
  • Поліцейські відкрили кримінальне провадження. Крім цього, Київська міська прокуратура планує вилучити автомобілі, які дрифтували на Софійській площі.
  • За даними правоохоронців, історична частина столиці зазнала збитків на 50 тисяч гривень.