За словами жінки, знадобиться щонайменше 3 дні на такі роботи. Причому залучені не тільки комунальники, а й клінінгові компанії

Думка до теми Уявіть собі таке у Ватикані, – у Мінкульті жорстко відреагували на дрифт авто Red Bull у Києві

Дрифт на Софійській площі: скільки часу знадобиться на її очищення

Генеральна директорка національного заповідника "Софія Київська" Неля Куковальська повідомила, що на Софійській площі працюють "і комунальники, і клінінгові компанії". Але сліди ранкового дрифту "дуже тяжко відмиваються".

Ковальська переконана, що "у цивілізованому світі таких запитів до місцевих адміністрацій не поступало б". Мовиться про запити про дозвіл на дрифт в історичному місці.

Проводити те, що сьогодні відбулося, – це треба бути взагалі безшабашними, без елементарної культури. Це місце святе, це місце, де зародилася наша держава,
– наголосила директорка "Софії Київської".

І додала, що у Києві ж є багато місць, де можна було б провести такий захід, причому без будь-яких перешкод. Також жінка ще раз наголосила, що до заповідника не надходили жодні запити:

  • "Я думаю, що навіть лист, яким апелює КМДА, був зроблений швидкоруч, заднім числом, коли вже все відбулося. У КМДА компанії відмовили, а відмовити компанії могли лише на основі нашого листа. А до нас ніхто не звертався".

Коротко про резонансний ранковий дрифт у Києві

10 серпня зранку у Києві на Софійській площі відбувалися рекламні зйомки бренду Red Bull Ukraine. І все б нічого, але у заході використали авто, які дрифтували площею на великій швидкості.

  • Наслідком цього стало значне забруднення плитки на площі. Крім того, як з'ясувалося згодом, дозволів на проведення таких зйомок ніхто не видавав.

Поліція вже розпочала провадження за статтею про хуліганство. А представники Red Bull Ukraine тим часом вибачилися за ситуацію, та пообіцяли прибрати її наслідки.

До слова Дрифт на Софійській площі: поліцейські за всім спостерігали – фото