Судячи з акценту водія, він – іноземець. Чоловік не добирав слів, сперечаючись з клієнткою та постійно переходив на особистості.

До теми Київський таксист вигнав пасажира з яблуком: у мережі обговорюють гучне відео

Принижував маму та погрожував

Почувши, що дівчина не може розрахуватися готівкою, таксист почав її принижувати та навіть вигукувати лайливі слова про матір пасажирки. Дівчина відповіла йому в тому ж тоні, але запевнила, що може розрахуватися просто зараз.

Втім, агресивний водій вирішив перейти до погроз й заявив, що відвезе клієнтку в невідомому напрямку. Чим закінчився конфлікт, наразі невідомо.

Неадекватний водій таксі погрожував пасажирці: відео – Увага! Присутня нецензурна лексика

Таксист обматюкав дівчину за відсутність готівки: відео – Увага! Присутня ненормативна лексика

Останні скандали зі столичними таксистами

  • Водій таксі Bolt наприкінці жовтня вигнав з машини та вдарив у голову колишню ню-модель Асю Мінюкову. Свою неадекватну поведінку він пояснив тим, що ноги дівчини нібито заважали йому під час поїздки.
  • А киянин Влад Блецько поскаржився на нетверезого водія-іноземця таксі Uklon, який спровокував страшну аварію. Чоловік на повній швидкості влетів у стовп. Пасажир дивом вижив, але в момент удару розбився його ноутбук вартістю 96000 гривень.
  • Схожий інцидент трапився з авто сервісу Bolt на проспекті Миколи Бажана 9 листопада. Там таксист-іноземець втратив керування машиною й розтрощив шість чужих автомобілів.