"Складається враження, що частина київського політикуму прийняла правила гри влади і кинулися ділити шкуру ще не вбитого ведмедя. Так, кілька політків, що презентують самопроголошених кандидатів на посаду міського голови, почали нещадну боротьбу за крісло мера Києва, хоча вибори ще не призначені і влада, скоріше за все, дозволить "з барського плеча" їх проводити у серпні, коли не буде більшості киян. Але найголовніше те, що влада не дозволить переобирати Київраду", - передає слова Миколи Томенка його прес-служба.

Опозиціонер наголосив, що приймати такі правила гри – означає зрадити Київ і місцеве самоврядування.

"Адже головне завдання сьогодні – не той, хто буде мером столиці, а те, як повернути владу киянам. А без переобрання нинішнього складу Київради - корумпованої, заплямованої "земельної більшості" Черновецького - почати відновлювати місцеве самоврядування у столиці в принципі неможливо", - додав він.

До слова, народний депутат від парламентської фракції "Батьківщина" Андрій Павловський не виключає, що єдиним кандидатом від опозиції на виборах мера столиці може стати і Микола Томенко.