Сьогодні ми запускаємо 12 електричок – такий прототип наземного метро, який буде працювати з інтервалом 15-17 хвилин. Раніше ж ці електрички рухалися з інтервалом в 1 годину,
- сказав Кличко.

Наразі у столиці працює 15 станцій, але в перспективі планується відремонтувати ще 3 станції та збільшити графік пасажирського транспорту, який обслуговуватиме ці станції.

Як повідомив мер столиці, вартість проїзду в електричці планують збільшити до ціни проїзду в метро. Зараз проїзд в електричці становить 1,70 грн, однак собівартість - 9 грн.

Реконструкція міських електричок, зокрема вагонів, обійшлася місту у 8,5 мільйонів гривень.

За словами директора Південно-західної залізниці Олексія Кривопішина, місто заборгувало 62 млн грн за експлуатацію рухомого складу, цей борг буде виплачуватися поступово.

Мер Києва зазначив, що планує збільшити кількість електричок. Однак вартість одного потяга складає 10 млн євро, а коштів у бюджеті на це не вистачає.

Нагадаємо, вчора Київрада прийняла зміни до програми соціально-економічного розвитку Києва та бюджету Києва. Зокрема, депутати виділили більше 700 млн грн на модернізацію вагонів метрополітена.