Авіакомпанії вже почали виконувати рішення уряду щодо Італії, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Якщо епідемія поширюватиметься далі, то авіасполучення з тими країнами також зупинять.

Раніше Україна закрила авіасполучення з Китаєм.

Зверніть увагу По всій Україні ввели карантин через коронавірус

Зауважимо, що раніше пряме сполучення з Італією зупинили такі авіакомпанії:

  • український лоукостер SkyUp з 5 березня тимчасово зупинив польоти до Турина – місто розташоване в зоні зростання випадків зараження коронавірусом.
  • Ще одна українська авіакомпанія, яка здійснює рейси в Італію – "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) – зменшить кількість рейсів до 16 країн.
  • Ірландська лоукост-компанія Ryanair також заявила про тимчасове зупинення всіх рейсів до та з Італії до 8 квітня.
  • Wizz Air скасовує всі рейси до Італії з 10 березня до 3 квітня.

Окрім того, Міністерство інфраструктури України розглядає питання про обмеження авіасполучення з Німеччиною і Францією. Глава відомства Владислав Криклій заявив, що 12 березня відбудеться нарада з авіаперевізниками, щоб вирішити це питання.

Денис Шмигаль повідомляв, що у майбутньому можуть обмежити пересування всередині України. Водночас він сподівається, що до таких кроків вдаватися не доведеться.

Важливо Україна закриває контрольно-пропускні пункти на кордоні: перелік

Що треба знати про коронавірус в Україні

  • Станом на 11 березня в Україні підтвердили 1 випадок зараження коронавірусом. Хворобу виявили у чоловіка, який повернувся з Італії.
  • 11 березня уряд вирішив запровадити карантинні епідеміологічні заходи, які триватимуть три тижні. В Україні заборонені масові розважальні, культурні, спортивні заходи.


Міфи та правди про коронавірус / Інфографіка 24 каналу