Виклик на вулицю Великопромінську надійшов черговим о 6 годині ранку. Телефоном "жартівник" озвучив цілу легенду, аби патрульні не відмовилися до нього приїхати.

Цікаве Вирок винесено: в Одесі суд зобов'язав двох крадіїв читати книги

Збрехав, що загубив родину

Заявник сказав правоохоронцям, що вигнав з дому дружину та 18-річну дочку. Він запевнив, що не знає, де вони ночували, і тепер шукає їх.

Однак коли екіпаж приїхав за адресою, то помітив, що чоловік має явні ознаки алкогольного сп'яніння. Зрештою, він зізнався, що причина його виклику – не більше, ніж вигадка. Насправді ж він лише хотів похвалитися новими окулярами, які приписав лікар.

За жарт доведеться відповісти

Через завідомо неправдивий виклик поліцейські склали на жителя Борисполя постанову. Тепер йому загрожує штраф у розмірі три – сім неоподаткованих мінімумів.

Текст публікації Патрульної поліції Київської області:

Викликав патрульних, щоб похвалитись окулярами: патрульні винесли на чоловіка постанову

Сьогодні приблизно о 6 годині ранку бориспільські патрульні отримали виклик на вулицю Великопромінську.

Заявник повідомив, що днем раніше вигнав з дому дружину та 18-річну дочку і де вони ночували та перебувають зараз не знає.

На місці виклику патрульні виявили заявника. Він мав явні ознаки алкогольного сп'яніння. Під час спілкування з інспекторами громадянин зізнався, що вигадав причину виклику. Насправді ж чоловік хотів викликати екіпаж патрульних, щоб показати їм окуляри, які йому приписав лікар.

За даремно втрачений час поліцейських чоловік отримав постанову за статтею 183 (завідомо неправдивий виклик спецслужб) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Пам'ятайте, жоден ваш жарт не лишиться непоміченим поліцейські опрацюють цей виклик, жартівник у будь-якому разі отримає адмінматеріал за правопорушення, а інша людина у скрутному становищі чекатиме довше, аніж могла би. Не здійснюйте неправдивих викликів спеціальних служб будьте відповідальними.