Серед запрошених зірок – Яніна Соколова, Марія Бурмака, Маша Єфросініна, брати Борисенки, Іларія, Даша Малахова, Світлана Бевза, Ходос Валерія, Олег Панюта, Світлана Тарабарова, Наталія Холоденко, Фагот з гурту ТНМК та Амадор Лопес. Також в програмі заходу шоу-руми, ярмарка хенд-мейду, багато музики і добра.

Проте найголовнішою, в рамках події, залишається фотовиставка "Мрій", на якій діти із синдромом Дауна та діти з інвалідністю разом із зірками втілили свою мрію – вони показали, ким хочуть стати, коли виростуть.

Організатор заходу – Благодійний Фонд "Я Майбутнє України" – збирає кошти на придбання маєтку для "Міста Добра" в Чернівцях. В майбутньому це буде місце, де зможе знайти підтримку мама чи дитина з будь-якого куточку України.

За сумною статистикою, кожні 3 дні до інтернатів України потрапляють 250 дітей, і кожні 3 дні там помирає одна дитина! 95% цих дітей – не сироти, а саме діти з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

На жаль, існуючі служби у справах дітей не завжди надають реальну допомогу та підтримку сім’ям, а державна система захисту прав дітей все ще не є досконалою. А наслідки цього жаливі – це проживання дітей в неналежних умовах, позбавлення батьківських прав або вилучення дитини з сім'ї та поміщення її до інтернатного закладу.

Але не зважаючи на це, кожен із нас може допомогти і все змінити.

Вартість маєтку, який хоче придбати Благодійний Фонд "Я Майбутнє України", складає 55 тисяч доларів. Головна ціль – врятувати дітей від інтернатів та дитбудинків, підтримати найбідніші сім’ї в кризових ситуаціях, а також надати опіку, реабілітацію та прихисток дітям-сиротам з інвалідністю, які знаходилися під опікою бабусь та дідусів.

"МІСТО ДОБРА" буде змінювати долі дітей, зберігаючи для них найголовніше – МАМУ. Не залежно від наявності прописки чи віросповідання, основна цінність – ДИТИНА ПОРУЧ З МАМОЮ.Подаруймо разом з благодійним фондом "Я Майбутнє України" дім для кожної дитини!

Квитки можна придбати на Karabas.com за посиланням.

Для тих, хто не може відвідати захід є можливість придбати і подарувати квитки дітям з інтернату, щоб вони побачили та відчули свято любові й добра.

Детальніше про проект "МІСТО ДОБРА" за посиланням.

Переказати кошти для проекту "МІСТО ДОБРА":

Приват банк Карта 5457 0822 8184 5714 Левченко Марта (директор БФ Я Майбутнє України);
PayPal: для Міста добра, Kidsfutureukraine@gmail.com.

Банківські реквізити: ЧОБО "Майбутнє України", п/р 26000347976 в ЧОД АТ "Райффайзен Банк Аваль",МФО 380805, Код ЭДРПОУ 37830229.Призначення платежу: Благодійна допомога на "місто Добра".