Цей уболівальник мадридського "Реала" – відеоблогер-мандрівник Карлос.
Читайте також: Вболівальник з Німеччини їхав на ЧС-2018 у Росію без квитка, але на раритетному тракторі
Карлос приїхав до Києва на фінал Ліги Чемпіонів
Його записи на YouTube набирають десятки тисяч переглядів. Саме стільки людей дізнались багато нового про Україну. І хорошого, і не дуже.
Готелі скасували дуже багато резервів? А потім подвоїли, потроїли і навіть у чотири рази збільшили ціну. Так вони скасували і мій резерв готелю. Я намагався знайти інше житло, але ціни піднялись до сотень і навіть тисяч доларів. Та я знайшов чудову групу у Facebook, де місцеві українці безкоштовно беруть іноземних фанатів до себе,
– розповів в одному зі своїх відео Карлос.
Сім'я, що прихистила Карлоса, зробила все, щоб гість почував себе, як вдома – екскурсії містом, сімейні вечері, шашлик на природі і навіть колоритні перевезення.
Інша невеличка київська квартира ненадовго стала домівкою для трьох ліверпульських фанів.
"У нас було троє гостей. Один з Шотландії один, один з Великобританії і ще один з Данії. Це були окремі гості. Хтось ночував на дивані, хтось у спальних мішках на підлозі. Один з моїх знайомих здавав квартиру за тисячу доларів. Я рада, що у нас була можливість обрати допомогу людині, а не прибуток", – сказала Тетяна Косянчук, яка прихистила іноземних фанатів.
Читайте також: Привид тероризму, суперPelmeni і гольові трусики для жінок – нефутбольні цікавинки ЧС-2018
А один з фанатів "Лівепуля" після повернення до Великобританії написав у групі у Facebook такий пост: "Усі невикористані гривні або зайві українські сім-карти, які у вас залишились після повернення до Великобританії, надішліть, будь ласка, за адресою нижче. Я спробую їх доставити до України якнайшвидше. Благодійний фонд "Таблеточки" займається збором коштів для дітей хворих на рак. Якщо у вас є інші пропозиції благодійних фондів – вітається".
Один з дописів гостя з Великобританії
Дехто ж напряму надсилав кошти благодійному фонду.
Іноземці неодноразово висловлювали таке бажання подякувати українцям за гостинність через благодійність. І одним з фондів, який запропонували, був фонд "Таблеточка". Після чого створили кампанію на платформі, яка триває і до тепер, і всі охочі можуть скидати туди кошти і зараз,
– зазначила волонтерка благодійного фонду "Таблеточки" Ольга Мазур.
І хоч грошей не так уже й багато, приємно здивувала ініціатива.
Ба більше – іноземці у приємному шоці від української гостинності. Багато з них мало що знали про Україну, або знали не надто приємні речі, як війна чи вибух на Чорнобильській АЕС. Тепер же фанати з-за кордону із захватом відгукуються про Київ і обіцяють повернутися сюди не самі.
У мене в житті такого навіть близько ніколи не було раніше. Я обов'язково повернуся. Можливо, наступного року. Ми вже маємо заплановані подорожі на рік, але наступного року ми з дружиною поїдемо в Україну, щоб і вона могла її пізнати,
– пообіцяв фанат "Реалу" Карлос.