Житло, яке знімаєш з кількома сусідами — зазвичай, саме так починається самостійне життя. Як розділити бюджет, налагодити побут, зазвичай цього ніхто не вчить, але на спеціальній квартирі у Броварах все по-іншому.

На освітній квартирі живуть троє студентів. Найкомфортніше майбутній виховательці Тані — у неї єдиної окрема кімната. Звичайний вечір на студентській квартирі: хлопці вирішують побутові проблеми, а дівчини — вечеря. Студенти живуть тут не самі, а під пильним наглядом дорослих.

Всі вони — учасники програми, яка допомагає молоді адаптуватися до самостійного життя. За проживання учасники програми не платять жодної копійки. З них лише комунальні послуги.

Кожен отримує півтори тисячі гривень. На ці гроші треба жити три тижні. Витрати учасників під постійним контролем кураторів.

Проте, головне не фінанси, а як без конфліктів вжитися зі сусідами, навчитися вести побут. Наприклад, готувати. Повертатися додому можна не пізніше десятої вечора. На кожного учасника заводять щоденник, він отримує оцінки, а під кінець програми — поради на майбутнє.

Це єдина така програма в Україні. Молодіжка, як її тут називають, не просто гра у доросле життя. Підліткам такий тренінг необхідний. Адже усі вони росли без батьківської уваги. Кирило, доки потрапив у прийомну сім'ю, пройшов через десять притулків. Своїх рідних тата й маму не пам'ятає і шукати їх ніколи не намагався.

У кожного з учасників програми свої плани. Кирило вже за кілька місяців планує разом із однокурсниками винаймати окреме житло. І хоч йому лише шістнадцять, переконаний, після такого тренінгу помилок не наробить. А поки що разом із колегами по навчанню, приймає гостей на експериментальній квартирі.