Жителі Києва побачили, як іноземці облаштували склад у вантажівці на приватній території. На всі зауваження чоловіки реагували досить агресивно. Особливо виділявся один з порушників, який, як виявилося, має український паспорт.

Дивіться також Захотів екстриму: у Києві чоловік на електросамокаті їхав зустрічною смугою – відео моменту

За словами жителів Теремків, "підприємці" не мають жодних дозволів на торгівлю.

Поліцейські не реагують на скарги

  • Як зазначили очевидці, "бізнесмени" настільки знахабніли, що поставили свою вантажівку на приватну територію. Прибирати "пересувний склад" вони відмовилися.
  • Обурені цим дійством люди зверталися до дільничого та до місцевого райвідділу, однак поліцейські на порушення жодним чином не відреагували.
  • Через це активісти прийшли до "підприємців", аби змусити їх хоча б прибрати вантажівку. Втім, ті влаштували чималий скандал.

Один з чоловіків почав нецензурно лаятися відносно Державної міграційної служби, яка надала іноземцям дозвіл на проживання та паспорти.


Є*ав я всю міграційну службу! Всю! Своїм х*єм клав на всю міграційну службу!
– прокричав один з порушників.

Дивіться відео зі стихійним торговцем на Теремках у Києві (обережно, багато нецензурних слів 18+):

Вже за кілька годин після цього інциденту у мережі з'явилося відео з вибаченнями чоловіка. Він зазначив, що є громадянином України та уродженцем Азербайджану. Образи ж на адресу працівників міграційної служби він пояснив тим, що "діяв нерозважливо".

Дивіться відео з вибаченнями чоловіка, який нагрубив перехожим та працівникам ДМС: