Дуже ймовірно, що Кличка позбавлять посади у КМДА саме на цьому засіданні. Таку інформацію повідомили джерела з оточення президента Зеленського.

Зверніть увагу Зеленський таки скликає РНБО: що відомо

"Після знесення чергової історичної будівлі (Садиба Барбана – 24 канал) у ніч проти 20 серпня це – цілком можливий сценарій, з 90% ймовірністю", – наголосив співрозмовник видання.

Рішення щодо Віталія Кличка можуть озвучити українцям вже 20 серпня, за підсумками засідання РНБО. Брифінг щодо його результатів стартує приблизно о 17:30.

Зауважимо, що згідно з чинним законодавством України, мер Києва за своїми посадовими обов'язками очолює виконавчий орган Київради — міську державну адміністрацію. Ще у грудні 2003 року Конституційний Суд роз'яснив, що міський голова – це головна посадова особа територіальної громади Києва й очолює КМДА. Тобто ці посади там визнали неподільними.

Кличка запрошували на засідання РНБО

Міський голова Києва повідомив, що його запрошували відвідати засідання Ради нацбезпеки та оборони. Втім, він відмовився, адже зателефонували щодо цього надто пізно. Політик вже вирушив у робочу поїздку на Чернігівщину.

Спікер парламенту Дмитро Разумков зауважив, що питання усунення Кличка наразі немає у порядку денному засідання. Втім, водночас він не виключає, що воно може там з'явитися.