Депутат зіронізував з того, що Андрій Єрмак намагався виправдати себе. У своєму новому пості Гео Лерос написав також, що відправив звернення у НАБУ щодо Єрмака.

Раніше Лерос опублікував відео, як Єрмак начебто "барижить" держпосадами: реакція Єрмака

Ми проти таких, як ти, прийняли зміни до Закону "Про внесення змін до закону України Про Запобігання Корупції стосовно викривачів корупції,
– написав Лерос.

У нових шматках відео, які опублікував Лерос, нібито денис Єрмак говорить із кимось, кого не видно у кадрі, про призначення на Одещині. Так, його співбесідника цікавить призначення в Овідіопольський район і "він знає, кого туди призначити".

У відповідь Денис Єрмак сказав, що не може чогось гарантувати, однак сказав, що в разі, якщо хтось дуже добре знає Овідіополь, якщо ця людина ще й воювала, то буде дуже великий плюс.

На іншому відео чоловік у білій сорочці домовляється із кимось про конкретне призначення та суму за це. Людина, яка тримає приховану камеру, каже, що гроші незабаром будуть. Також цю людину цікавить призначення у ДФС.

Дивіться відео кореспондентів 24 каналу:

"Злиття Єрмака" Леросом: коротко

  • Перше відео депутат Гео Лерос опублікував 29 березня і сказав, що голова ОП Андрій Єрмак через свого брата "торгує держпосадами".
  • Єрмак сказав, що через це відео подасть заяву в СБУ і ДБР. За словами Єрмака, його брат з 2014 року їздив в зону АТО і брав участь у бойових діях як доброволець. Також він чесний і порядний.
  • Журналіст Юрій Бутусов припускає, що до поширення цього відео причетний Андрій Богдан, з яким Єрмак "затято ворогує".