Мисс Украина 2019: фото участниц конкурса красоты

- Читати новину українською
Участницы конкурса "Мисс Украина" / LifeStyle 24

12 сентября состоится финал конкурса красоты Мисс Украина-2019. 24 самых красивых девушек со всех регионов страны поборются за главную корону конкурса.

Национальный конкурс "Мисс Украина" проводится ежегодно с 1991 года и имеет право представления нашей страны на Международных конкурсах Miss World, Miss Earth, Miss International. В этом году призовой фонд конкурса – 700 тысяч гривен.

Читайте также: Мисс Украина 2019: дата конкурса и фото участниц

В этом году судейское кресло заняла телеведущая Маша Ефросинина, дизайнер одежды Андре Тан, победительница "Мисс Украина 2016" Александра Кучеренко, ведущий Владимир Остапчук, ресторатор Николай Тищенко, дизайнер Юлия Айсина, комик Юрий Ткач, фехтовальщица Ольга Харлан, ведущий Богдан Юсипчук и продюсер Ирина Горовая.

Список и фото участниц конкурса красоты Мисс Украина 2019:

1. Елизавета Адамская

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Благодійність стала досить популярною у наш час. І це не погано, якщо відбувається на щирих засадах. ⠀ Благодійність - для мене не пусте слово, це те, чим я стабільно займаюся з дитинства, бо мені прищепили з самого малечку, що допомагати ближньому - це абсолютна норма, вияв поваги навіть до самої себе як до людської істоти. ⠀ Мій проект, «Included» («Включені»), який я реалізувала у рамках конкурсу Міс Україна, то не одноразова акція, а ініціатива з багатостроковою перспективою. ⠀ У його рамках я хотіла звернути увагу спільноти на ті проблеми, з якими зіштовхуються люди з обмеженими можливостями у повсякденному житті. ⠀ На даному етапі розвитку проекту я зосередила свою увагу на допомозі людям з вадами зору, які хоч і втратили можливість бачити строкаті барви світу, досить ясно і чітко побачили недоліки нашого суспільства: нетолерантність, нерозуміння проблем людей з обмеженими можливостями, ба, навіть небажання хоч трішечки їх зрозуміти; відсутність умов для комфортного життя таких людей, що порушує їх докорінні права. ⠀ Ми з дівчатками з кафедри ПМВ НУ «ЛП» розробили гру для незрячих дітей від 10 років «ThinkЕРИ», до якої, щоправда, можуть доєднатися і ті, у кого проблем із зором немає, адже при друкуванні ми використовували звичайний плоский шрифт та спеціальний - Брайлівський одночасно. Правила гри подані також у двох варіантах. ⠀ Утілити ідею у життя виявилося не так просто, як ми це собі спершу уявляли: довелося друкувати картки аж у Луцьку через неможливість зробити це у Львові. ⠀ Для виготовлення коробок для гри ми використовували вторинну сировину, збір якої організувала адміністрація парку «Знесіння». Тим самим, проект має ще й екозахисний характер. 19 серпня у спецбібліотеці ім. Т.Г. Шевченка Львівського УВП УТОС ми провели захід, протягом якого як незрячі, так і зрячі дітки мали змогу протестувати наші напрацювання. Не залишилися байдужими навіть дорослі:) ⠀(продовження у коментарях)

Допис, поширений Liza Adamska (@liza_skays)

2. Юлия Высоцкая

3. Кристина Герман

4. Кристина Гордиенко

5. Инна Гудзь

6. Кристина-Диана Записоцкая

7. Яна Иванова

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

mood ?‍♀️

Допис, поширений Yana Ivanova (@yana_ivanovaa)

8. Татьяна Калакуцкая

9. Марина Киосе

10. Валерия Кучеренко

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Мысленно на отдыхе, *опой на трене

Допис, поширений Valeria Kucherenko (@leramihailina)

11. Марта Марциняк

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

З Днем народження, моя Країно

Допис, поширений Marta/Lviv (@marcinjakmarta)

12. Людмила Милевская

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#mood ?

Допис, поширений Людмила Милевская (@liu_sana_)

13. Юлия Мосейко

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

•ну що ж, день «X» настав ⠀ ⠀ Дивні відчуття... водночас неймовірне очікування шоу, а з другої сторони зовсім не хочеться щоб ця казка, яку створювали нам весь цей час комітет @missukraine_official закінчувалась. ⠀ А почалося все 1-го квітня, саме тоді я приїхала у офіс комітету на кастинг, і тоді могла лише мріяти про все це ⠀ ⠀ У будь-якому випадку все буде якнайкраще, я в це вірю!!️І кожен фініш-це, по суті, старт!! Тому запасаюсь лише позитивною і хорошою енергією і настроєм та просто насолоджуюсь всім тим, що зі мною відбувається ⠀ ⠀ Я у повній бойовій готовності!!??‍♀️ Волосся виглядає розкішно завдяки @keuneua Красиву засмагу, перед конкурсом, нам подарували @inessazagar ‍♀️ А за бездоганний стан і акуратність наших нігтиків, попіклувались бджілки @365studio.kiev ⠀ Wish me a luck #missukraine2019 #preparing #beauty #competition #shooting #keune #missearth #missinternational #missworld

Допис, поширений Julia Moseiko (@juliamoseiko)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

•Let’s start Day 1 ⠀ ⠀Поки ми ще їдемо у автобусі, як я і обіцяла буду тримати вас у курсі подій і розказувати, що ж таки відбувається залаштунками?️ ⠀ Сьогодні у нас по плану заселення ⠀ Житимемо ми у чудовому заміському комплексі @four_seasons_club , який розташований посеред соснового лісу, свіже повітря, природа та здається й вся атмосфера налаштовуватиме лише на хороше ⠀ ⠀ Далі, нас будуть надихати та мотивувати на працю дівчата, які зараз для кожної з фіналісток є просто прикладом і еталоном для наслідування, «Miss Ukraine-2018» @leonila.guz «Miss Ukraine Earth -2018» @anastasiia_kryvokhyzha та «Miss Ukraine International-2018» @bogdana_tarasik А на завершення, як вишенька на тортику, будуть слова від нашої головної наставниці, директора конкурсу @kioseviktoriya ⠀ ⠀ Оххх я у такому передчутті!!! ⠀ Як мені все подобається Хочеться все «їсти» великою ложкою, повністю прожити і насолодитись кожною миттю, що буде з нами тут відбуватись!!! Нехай так і буде А найголовніше з собою я взяла - це хороший настрій ⠀ Буду тримати Вас у курсі подій, але дуже хочу від Вас фідбек І нагадую, що все ще продовжується голосування, «1️⃣3️⃣» на номер «7️⃣5️⃣7️⃣6️⃣”️️ #missukraine2019 #missearth #missonternational #missworld #shooting #smile #happy #polaroids #snaps #voting

Допис, поширений Julia Moseiko (@juliamoseiko)

14. Анастасия Никитюк

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love me tender Ph: @michaelolatunji

Допис, поширений Anastasiia Villani (@anastasiia_nikitiuk_14)

15. Маргарита Паша

16. Елена Руденко

17. Елена Смирнова

18. Марина Сотник

19. Анастасия Стеценко

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Вчера был такой прекрасный вечер️

Допис, поширений Anastasia Stetsenko (@anastasia_stenko)

20. Юлия Ткач

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Сочиняй мечты,есть миллионы шансов... @vicoolyasaida ️ for @paulmarciano @guess

Допис, поширений JULIATKACH (@juliyatkach)

21. Елена-Эвелина Фирут

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Olena - Evelina (@elenafirut)

22. Анастасия Чайка

23. Татьяна Чапля

24. Диана Шабас

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

️«Взламалисторінку» Part 2️ . Нарешті довгоочікуваний пост за дні моєї пропажі! . Два тижні тому мені взламали Інстаграм і все пішло коту під хвіст, так як зараз пік голосування, підготовка до шоу @missukraine_official , благодійнийпроект...і звісно мої 2️⃣4️⃣К - де усі робочі контакти напрацьовані за 5 років часу, і нереально багато іншої важливої збереженої інформації! . І ТАК ЩО Ж СТАЛОСЬ та ДЕ Я ВЛЕТІЛА: Програмою підбору паролів мені взламали сторінку, а потім змінили мейл. Після, мені прийшов мейл підтвердження, що це була Я/НЕ Я,де звісно натиснула силку, щоб захистити свій інстаграм - і ️САМЕ В ЦЕЙ️момент мене реально взламали ( тому що це був не справжній мейл інстаграму, тобто- хакер). . Далі мені змінили НІКНЕЙМ, сторінка була заморожена і не висвітлювалась у пошуку... дойшло до шантажу на гроші для повернення, навіть не в грн а в криптовалюті і тд, але тиждень часу змін не було ніяких... поки я випадково дякуючи @_kovalchuk_ua натрапила на людину, яка знається в цій справі і такі хакери йому по зубах. @raptor_security буквально за два дні, підтримуючи постійний зв’язок, інстаграм було відновлено і я з усіх сил намагаюсь влитись в ритм! Дуже дякую. . Щиросердечно усім раджу змінити паролі на складніші, а не банальні слова, дати народження і тд; поставити подвійну аунтифікацію і не прив’язувати фейсбук до інсти ️! . . . Ну що, скучили за моїми постами ️?

Допис, поширений D I A N A S Η A B A S (@di.blondie)

powered by lun.ua
Если Вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter
Предложения партнеров
Комментарии
Залиште відгук