Про це 24 Каналу командир роти батальйону "Свобода", лейтенант Нацгвардії Євген Оропай. На його думку, ліквідація високопоставлених офіцерів іде лише на користь російській армії та Росії в цілому.

Дивіться також ГУР показало відео засідки на росіян від чеченських бійців батальйону Дудаєва

Кого і як ліквідували Збройні Сили

За повідомленням Анатолія Штефана, Сили оборони знищили командира 123 мотострілецької бригади Росії Дениса Іванова. Він під псевдонімом "Таншкент" знімався у пропагандистських роликах, розповідаючи про вигадані успіхи російської армії.

"Це ж дуже круто, коли у Росії є такі успіхи. Також це успіх для України, але в першу чергу – саме для Росії. Адже що більше російських генералів забараняться, то менше буде затягнутих путінських хвостів (які в Росії за ним тягнуться – 24 Канал)", – припустив Оропай.

Буває так, що точку ураження визначають за одним телефонним дзвінком, що підтверджує знаходження в будівлі високопоставлених російських військових.

"Сподіваємось, що найближчим часом 200-х генералів стане набагато більше. Зараз є тенденція на знищення ворога завдяки стеженню. Нам в цьому допомагає багато друзів, зокрема і друг "Хаймарс", – пожартував військовий.

Євген Оропай про ситуацію поблизу Бахмута та ліквідацію "Ташкента": дивіться відео

Хто ще достроково відвідає "концерт Кобзона"

  • Ще в перші дні контрнаступу на Півдні Збройні Сили вразили штаб 35-ої російської армії, і разом з ним – генерал-майора Сєргєя Горячьова.
  • Так само раптово завершилась війна для генерала Олєга Цокова, що квартирувався на узбережжі Азовського моря в Бердянську до того, як туди прилетіла українська ракета.
  • Згідно з відкритою інформацією, за півтора роки російсько-української війни агресор втратив близько 1400 офіцерів усіх рангів, з яких 10 генералів та 50 полковників. Однак реальні цифри можуть бути більшими.