Про це 24 Каналу розповів керівник пресслужби Східного угруповання військ Ілля Євлаш, зауваживши, що російські окупанти продовжують битися об українську оборону як "риба об лід". Їм не вдається пройти через мінні поля та інженерні загородження.

Дивіться також ЗСУ просуваються в бік Донецького аеропорту: як за тиждень змінилася лінія фронту

Шукають слабкі місця в обороні

Як наголосив Євлаш, на цьому напрямку українські військові вибудували глибоко ешелоновану оборону. Ворог продовжує втрачати там і особовий склад, і військову техніку.

Напрямки атак ворога постійно змінюються. Нещодавно вони сконцентрували свої зусилля на Новоєгорівському напрямку, де підтягнули і танки Т-90, і "Сонцепьоки". Але штурм виявився невдалим.

Дивіться розмову з Іллею Євлашем на ютубі 24 Каналу

Зараз окупанти зосередилися на населеному пункті Новоселівське. До прикладу, за минулу добу, 11 вересня на Лимано-Куп'янському напрямку вони завдали 636 обстрілів. З них біля Новоселівського було аж 117.

Ворог продовжує шукати слабкі місця в обороні. Безуспішно намагається атакувати. Застосовує тактику, в якій зазнає нищівної поразки,
– наголосив Євлаш.

Втрати окупантів у війні: коротко

  • Росія зазнала колосальних втрат з початку повномасштабного вторгнення і серед особового складу, і серед військової техніки. Воно почалося 24 лютого 2022 року.
  • З цього часу українські військові знищили майже 270 тисяч окупантів. А за минулу добу, 11 вересня, на "концерт Кобзона" відправилося ще 550 особового складу ворога.
  • Також Росія втратила 4568 танків, 8778 бойових броньованих машин, 5872 артилерійських систем, 764 РСЗВ, 515 засобів ППО, 315 літаків тощо.