Про це 24 Каналу заявив очільник Сумської ОВА Володимир Артюх, зауваживши, що був зроблений додатковий рубіж оборони. Основні лінії побудували раніше.

Дивіться також Росіяни можуть готувати нове вторгнення: що відбувається у російському Грайвороні

"Нині проводяться їхні облаштування і дообладнання, де це потребує. Зокрема, за допомогою наших громад, матеріальної та фінансової допомоги", – сказав Артюх.

Очільник Сумської ОВА додав, що у вдосконаленні фортифікацій немає меж. Це питання завжди перебуває в динаміці. Можливі дії ворога враховують при побудові оборонних ліній.

Володимир Артюх розповів, що питанням підвищення рівня підготовки оборони, зокрема, на Сумщині почали займатися ще давно. Однак у 2023-му році над цим у регіоні почали працювати більше.

Маючи більший фінансовий ресурс, нарощувати те, що було зроблено раніше. Харківський досвід – ми робимо висновки, щоб він у Сумській області не мав місця,
– наголосив очільник Сумської ОВА.

Росіяни нарощують сили біля Сумщини

  • Президент України заявив, що Росія готується до нового наступу. Неподалік кордону країна-агресорка збирає ще одне угруповання військ.
  • Окупанти тримають свої сили біля кордону з Сумською областю. У ДПСУ заявили, що ворогу недостатньо цих сил, аби зробити успішний наступ. Українські захисники готові до будь-яких сценаріїв.
  • Речник Держприкордонслужби Андрій Демченко зазначав, що росіяни можуть почати наступати на Сумщині або в районах Харківщини поблизу. Усе, аби розтягнути й закріпити українську армію вздовж кордону.
  • У Сумській ОВА заявили, що ситуація в області напружена, проте контрольована. Водночас окупанти продовжують систематичні обстріли прикордонних громад.