Заяви Росії про те, що вихід її військ на адміністративні кордони Луганської області є успіхом, не відповідають реаліям обстановки. Окупаційна армія почала пробуксовувати, відверто пробуксовувати, це ще вони практично не втягнулися, не увійшли в фазу вуличних боїв в промисловій зоні Сєвєродонецька – Лисичанська.

Читайте Деблокада Чорного моря складається з трьох етапів

Зберігаємо спокій та віримо в ЗСУ

Закликаю українців – не панікувати, а вірити та підтримувати ЗСУ. Я вас не збираюся заколисувати й говорити про те, що все чудово, все добре, все під контролем. Ситуація важка, але контрольована. Це війна. Ми маємо чітко це усвідомлювати.

Основне завдання гарнізону Сєвєродонецька – Лисичанська і, відповідно, всього угруповання ЗСУ у Луганській області – якомога довше сковувати російську армію.

У Луганській області чисельна перевага противника обраховується у коефіцієнтах 1 до 5, або 1 до 7. Тобто можемо говорити про те, що наразі в Луганську область стягнуті всі найбільш боєздатні підрозділи збройних сил Росії.

Важливо Чому Захід не поспішає вводити санкції та добивати Росію

Лисичанськ може стати могилою для окупантів

Завдання ЗСУ – не допустити не лише оточення угруповання в районі Сєвєродонецька – Лисичанська, а й будь-яких успіхів російських окупантів на всіх напрямках. Оскільки за загальним замислом оборони України ми маємо вести бойові дії аж до звільнення усіх наших територій.

Додам, що саме Лисичанськ може стати могилою для армії Росії. Загарбників чекає "приємний сюрприз".

За даними Генштабу ЗСУ, на Донецькому напрямку ворог, окрім артилерійських обстрілів, завдав авіаційних ударів у районах Новоселівки та Лисичанська, ракетних ударів в районах населених пунктів Соледар та Сіверськ.

При цьому українські десантники розгромили штурмову групу 7-ї бригади окупаційної армії у Сєвєродонецьку. Двох рашистів ЗСУ взяли у полон.

Також цікаво – ЗСУ дають жару! Росіяни змушені відступати на Херсонщині: дивіться відео