Ці результати були оприлюднені представниками об’єднаної слідчої групи, яка відбувається 24 травня у Гаазі.

Читайте також: Родичі жертв MH17 звернулися до росіян: У нас виникає спокуса відповісти ненавистю

Дані слідчих підтверджують, що літак рейсу МН17 був збитий з установки "Бук", яка у липні 2014-го потрапила на непідконтрольну територію Донбасу з Росії.

Наші дослідження підтверджують той факт, що літак був збитий з "Бука", який потрапив з Російської Федерації на непідконтрольну територію,
– зазначив представник поліції Нідерландів Вілберт Паулсен.

Він пояснив, що були проаналізовані знімки, які фіксували пересування цього "Бука".

"Ми проаналізували всі доступні нам картинки і зображення, і нам вдалося зняти відбитки пальців зі снарядів, з яких був збитий літак. І ми розуміємо, що ці снаряди збігаються з тими, які належать військовим бригадам Російської Федерації", – зазначив представник слідчої групи, додавши, що над розслідуванням обставин катастрофи МН17 працює, щонайменше, кілька сотень людей.

Що таке катастрофа MH17?
17 липня 2014 року у небі над Донбасом був збитий пасажирський літак "Боїнг-777", який здійснював рейс з Амстердама до Куала-Лумпура. В катастрофі загинули усі 298 людей, що перебували на борту. У вересні 2016 року представники міжнародної слідчої групи заявили, що літак був збитий ракетою з комплексу "Бук", який на тимчасово непідконтрольну територію Донбасі завезли з Росії.