Як повідомляють джерела 24 Каналу, за нічну "бавовну" у Ростовській області спланувала СБУ.

Дивіться також Напередодні ворог атакував Південь балістичною та авіаційною ракетами

Удар по гаманцю та амбіціях Кремля

Так, відомо, що дрони українського відомства долетіли до російського міста Азов і там атакували дві нафтобази "Азовська" та "Азовнафтопродукт", які загалом нараховують 22 резервуари з паливом.

Після успішного відпрацювання БпЛА, на об’єктах розпочалися потужні пожежі.

Як зазначає проінформоване джерело, удар по Ростовській області – продовження "санкційного режиму" проти російського нафтопереробного комплексу. СБУ й надалі докладатимуть зусиль для зменшення економічного потенціалу ворога, який забезпечує агресора ресурсами для ведення війни проти України.

Нагадаємо, що дрони СБУ здійснили понад 20 успішних атак на об’єкти російського нафтового комплексу в різних регіонах.

Дрони вдарили по нафтобазі у Ростовській області: дивіться відео

Пожежа на нафтобазі у Ростовській області: дивіться відео

Не лише Азов, але й Чушка

Слід зауважити, що російська влада вимушено визнала атаку на Азов, який розташований за 35 кілометрів від адміністративного центру області – Ростова-на-Дону. Тамтешній губернатор підтвердив пошкодження резервуарів з нафтопродуктами внаслідок атаки.

А ось губернатор Краснодарського краю не обмовився жодним словом про те, що вночі гаряче було також і на підконтрольній йому території. Російські ЗМІ стверджують, що дрони уразили нафтобазу у селищі Чушка Темрюцькому районі Краснодарського краю. Йдеться про ТОВ "Югнафтохімпродукт" – термінал з перевалки наливних нафтопродуктів і хімічних вантажів. На об'єкті виникла пожежа, пошкоджено трубопровід та технічні приміщення.

Сьогодні – СБУ, а вчора – ГУР

  • Головне управління розвідки теж не пасе задніх у контексті атак на територію країни – агресорки. У цьому можна було переконатися у ніч проти 17 червня. Тоді дрони ГУР атакували військові об'єкти у трьох областях Росії – Воронезькій, Бєлгородській та Липецькій.
  • Зокрема, у Липецькій області були уражені металургійний комбінат та тракторний завод. На перший погляд, це звичайні нейтральні об'єкти. Втім, насправді вони слугують для забезпечення ворожої армії.
  • Новолипецький металургійний комбінат – одне з провідних підприємств чорної металургії Росії. Сировина з цього підприємства йде на виготовлення російських ракет, артилерії, безпілотників.
  • Тракторний завод кілька років тому росіяни перетворили на оборонне підприємство, яке виготовляє шасі для військової техніки, зокрема зенітно-ракетних комплексів.