Міністр оборони Литви Лаурінас Кащюнас заявив, що Литва може допомогти Україні в поверненні чоловіків призовного віку. Спочатку там хочуть подивитись, як буде проходити ця процедура у Польщі.

Дивіться також Вучич назвав словенців "огидними", а потім почав виправдовуватися

Потрібно буде говорити конкретно

Голова Міноборони Литви визнав, що Вільнюс необхідно подумати, як допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку з-за кордону. Водночас поки у Литві не розглядають конкретних заходів.

Напрямок правильний. У які заходи це перетвориться, напевно, поки що важко сказати. Мабуть, про це потрібно буде говорити конкретно,
– заявив Кащюнас.

За словами очільника Міноборони Литви, ніхто не буде відвозити чоловіків в Україну, але можна обмежити цих осіб у соціальних виплатах, дозволах на роботу, документах.

Польща може допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку

  • Не встигло суспільство оговтатися від останніх подій з консульськими послугами закордоном, як з'явилося нове. У середу, 24 квітня очільник оборонного відомства Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку.
  • За його словами, так Польща допоможе у війні проти Росії. Таку заяву польський міністр зробив після того, як Міністерство закордонних справ України тимчасово обмежило консульські послуги для чоловіків призовного віку.
  • Владислав Косіняк-Камиш нагадав, що раніше Польща неодноразово пропонувала допомогти українській владі, відправивши українських чоловіків, які підлягають військовій службі, "виконати свій громадянський обов'язок".