Посольство України в Литві подякували литовському народу та партнерам, які відгукнулися на запит посольства та підтримали ініціативу "AŠ ESU UKRAINA".

До теми Як завезти генератор із-за кордону і чи завжди потрібно платити мито

На підході ще один вантаж

У посольства також розповіли, що за допомоги литовців до відправки вже готується другий вантаж для відновлення енергосистеми, щоб в оселях українців були світло, тепло і вода.

Кожен внесок – це справді теплі обійми для українців. Щиро вдячні литовському народу та партнерам, які відгукнулася на наш терміновий запит. Україна завжди пам'ятатиме тих, хто був і залишається із нами у важку годину випробувань. Разом ми забезпечимо поразку держави-терориста та її покарання за терор. Разом ми витримаємо всі випробування й станемо ще сильнішими,
– мовиться у повідомленні.

Україна не зможе пройти зиму без імпорту вугілля чи електроенергії

  • Росія регулярно атакує критичну інфраструктуру України, зокрема енергооб'єкти. Внаслідок останньої атаки 31 жовтня було випущено 50 ракет, 44 з яких збили сили ППО.
  • Дуже складна ситуація у столиці. Якщо все так і продовжуватиметься, не виключено, що може статися повне відключення електроенергії. У місті готують план евакуації на випадок повного блекауту.
  • Виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук розповів, що взимку Україна буде змушена імпортувати вугілля чи електроенергію.