Керівник Центру реєстрації іноземці у Пабраде Александрас Кісловас заявив, що створення такого містечка є необхідним. Центр приймає нових людей, яким необхідно надати житло. 

Зауважте Люди масово втікають з Білорусі: Литва заявила про посилення охорони кордону

Нам буде необхідне наметове містечко для іноземців, яких приймають до нашого Центру, оскільки будівлі, інфраструктура та приміщення для проживання не з'являться магічним чином за день чи два,
– наголосив Кісловас.

Він також зауважив, що ці намети суттєво відрізнятимуться від туристичних. Там буде вентиляція, кондиціонування та обігрів. 

Водночас у цих наметах влада намагатиметься поселити найбільш вразливих мігрантів. Зважатимуть на такі фактори: це одна людина, чи родина з дітьми, чи самотня мама. 

Місцеві ЗМІ повідомляють, що "за даними органів влади Литви, режим у Мінську може сприяти незаконній міграції через територію Білорусі".

Що відбувається у Литві

  • У Литві розповіли, що потоки нелегальних мігрантів з Білорусі стали "безпрецедентними". Водночас наразі Вільнюс ще може впоратися з ситуацією. 
  • Очільник парламентського комітету нацбезпеки та оборони Лаурінас Кащюнас заявив: "Литву обрали як мішень білоруського режиму".
  • Глава МЗС Литви Габріелюс Ландсбергіс закликав Олександра Лукашенка піти і дати спокій своєму народу.