Про це 24 Каналу розповіла керівниця пресцентру ОК "Південь" Наталія Гуменюк. За її словами, українські військові продовжують боротися з російськими окупантами на Херсонщині. Зокрема, нещодавно було знищено 4 пункти спостереження росіян.

Дивіться також Переплутали активність браконьєрів з контрнаступом ЗСУ: росіяни обстріляли село на Херсонщині

Окупанти "відіграються" на Херсонщині

Останнім часом неспокійно на Півдні України, зокрема в районі Антонівського мосту, Олешок та Голої Пристані. На лівому березі Дніпра часто щось вибухає. Там зараз ведуться бойові дії.

Це нормальна бойова робота. В 30-кілометровій зоні лівого берега намагаємось зачистити присутність ворога, щоб вони мінімізували обстріли Правого берега,
– розповіла Наталія Гуменюк.

Після того, як у медіа почала з'являтись інформація, що нібито Збройні Сили України вже перебувають на лівому березі Дніпра, суттєво посилились атаки на правий берег. Зокрема, ледь не вдвічі почастішали повітряні атаки з використанням керованих авіаційних ракет КАБ-500.

"Якщо раніше КАБів прилітало 2 – 3, то зараз майже кожного дня 5-6 ракет вони спрямовують на Херсонський та Бериславський райони. Населені пункти цих прибережних районів дуже потерпають від обстрілів", – наголосила Гуменюк.

Крім того, окупанти "відіграються" на Херсонському напрямку, оскільки побоюються просування ЗСУ з того напрямку. Українські військові продовжують контрбатарейну боротьбу. Так, з нашого боку було знищено 4 ворожих спостережних пункти, в яких окупанти хотіли провести ротацію.

Наталія Гуменюк про події на лівому березі Дніпра: дивитись відео

Детальніше про ситуацію на Херсонщині

  • У Херсонській ОВА повідомили, що російські військові готують пастки та провокації на лівому березі Дніпра, начебто готуючи ротацію. За цими рухами пильно слідкує українська розвідка.
  • Нещодавно росіяни завдали удару поблизу Антонівського мосту. Внаслідок цього був поранений італійський журналіст Коррадо Зуніно, який проігнорував застереження Збройних Сил України. На жаль, його український колега Богдан Бітик загинув.
  • Крім того, варто зазначити, що в ніч з 26 на 27 квітня партизани руху "Атеш" ліквідували двох російських військових, які регулярно фізично та морально знущалися з жителів Херсонщини. Агенти "Атешу" розповіли, що операція "Українська ніч" розпочалась і тепер знищених окупантів стане більше.