Про це Володимир Зеленський розповів у вечірньому зверненні до українців, повідомляє 24 канал. Президент висловив сподівання, що Борис Джонсон продовжить політичну діяльність, а Ліз Трасс співпрацюватиме з Україною.

Зверніть увагу Україна може розраховувати на ще більше підтримку, – політолог про перемогу Ліз Трасс

Що Зеленський сказав про Джонсона

Володимир Зеленський назвав Бориса Джонсона великим другом України. Президент висловив сподівання, що після завершення роботи на посаді прем'єр-міністра Джонсон буде продовжувати захищати свободу в Україні та Великій Британії.

Глава держави розповів, що після оголошення результатів виборів він провів телефонну розмову з Джонсоном.

Я говорив з ним сьогодні. Як завжди, це була дуже добра розмова. Зазвичай кажуть, що дружби в політиці не буває, але Борис – це той випадок, коли розумієш один одного з півслова, коли дружба є, коли вона міцна й коли вона справді посилює обидві наші держави,
– наголосив Зеленський.

Президент пригадав, що Борис Джонсон був разом з Україною з перших хвилин повномасштабного вторгнення та всіляко допомагав нашій державі. Щоправда, Зеленський наголосив, що відносини України та Великої Британії були хорошими і до 24 лютого та вийшли на новий рівень.

Сподівання України щодо Ліз Трасс

Зеленський висловив сподівання на подальшу співпрацю з Борисом Джонсоном в уже новому статусі. Водночас Україна сподівається на співпрацю з новою прем'єркою, яка також від перших днів повномасштабної війни підтримує Україну.

І не менше чекаю початку співпраці з новим премʼєр-міністром Великої Британії пані Ліз Трасс. Ми в Україні добре її знаємо – вона завжди була на світлому боці європейської політики. І я вірю, що разом ми зможемо зробити ще дуже багато для захисту наших народів і для провалу всіх російських деструктивних зусиль. Головне – зберігати нашу єдність, а це обовʼязково буде,
– підкреслив президент.

Цікаво – чого чекати від Ліз Трасс: дивіться відео