Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков відреагував на заяву екс-голови британської розвідки, повідомляє RT.

Читайте також: Безцеремонне порушення міжнародних норм, – Мей жорстко висловилася про Росію з трибуни ООН

Так, Дірлов розповів про похід Володимира Путіна і Тоні Блера в Маріїнський театр в 2000 році. Тоді MI6 довго обговорювала запрошення Тоні Блеру відвідати оперу Сергія Прокоф'єва "Війна і мир" перед тим, як дати згоду.

Ми не знали, що MI6 дає дозвіл прем'єр-міністрам на проведення того чи іншого заходу,
– сказав Пєсков.

24 канал писав, що британська розвідка, ща словами Дірлова, "тепер сильно шкодує", що допомогла Путіну "додати блиску" своїй репутації.

Нагадаємо, Британія як член Організації із заборони хімічної зброї буде намагатися запровадити санкції проти Росії через підозри у застосуванні хімічної зброї в отруєнні Скрипалів. Британський уряд планує переглянути понад три тисячі так званих "інвестиційних віз", виданих росіянам чи іншим іноземцям з 2008 року.

Що таке MI6?
Це таємна англійська шпигунська організація, що працює на британський уряд. У ЗМІ цю організацію часто називають MI6 (особливо під час Другої світової війни). Поряд з внутрішньою службою безпеки Security Service (MI5), GCHQ та Defence Intelligence, SIS працює під формальним керівництвом Joint Intelligence Committee. Саме існування MI6 офіційно було визнано лише 1994 року.