Тепер же Лукашенко заявив, що Білорусь якось має дотягнути до Великодня. Так, він щиро сподівається, що до настання православного свята, у країні пройде пік захворювання. Такі гучні заяви Лукашенко робив на зустрічі з послом Китаю Цуй Ціміном, передає пресслужба білоруського президента.

Раніше Горілка, сауна і трактор: Лукашенко сказав, як лікувати коронавірус

Витримаємо до православного Великодня – значить, жити будемо,
– сказав Лукашенко.

Білоруський лідер, водночас, дуже переймається, щоб "люди не захворіли на психоз".

"Головне – не панікувати. Я найбільше боюся, що люди захворіють психозом від того, що відбувається в засобах масової інформації. Від психозу виникнуть всі інші хвороби. Так кажуть і фахівці", – зауважив він.

Що ще про коронавірус у Білорусі розповів Лукашенко:

  • За його словами, у країні наразі зафіксовано відносно не високу кількість інфікованих, оскільки усі, хто приїздять до Білорусі, проходять серйозну перевірку.
  • Особливо ретельно обстежують людей із Італії, Франції та Німеччини.
  • Медики в Білорусі, в першу чергу, звертають увагу на людей похилого віку і тих, хто має низку супутніх захворювань, адже вони є найбільш вразливими до вірусів.

Дивіться також Путін у костюмі біологічного захисту навідався до лікарні з хворими на Covid-2019

"Нам треба не упустити поширення інших хвороб, тому що від коронавірусу у нас ще не загинула жодна людина, а від інших хвороб люди гинуть. Тому я попередив МОЗ, щоб лікарі приділяли велику увагу людям з іншими хворобами", – додав Лукашенко.

Що відомо про поширення коронавірусу у Білорусі

  • Перший випадок виявили ще наприкінці лютого.
  • Лукашенко заявив, що Білорусь не має наміру закривати свої кордони. Білорусь лишається чи не єдиною країною, яка це ще не зробила.
  • Станом на 24 березня у Білорусі зафіксований 81 підтверджений випадок Covid-2019, 22 осіб вже одужали. У країні немає жодного летального випадку від ускладнень, спричинених коронавірусною інфекцією.