"Я і тоді, в 2005-му, 2007-му йшов на посаду не у прагненні кар'єри (так МВС і політкар'єри - несумісні речі в будь пострадянській країні, навіть у Грузії), а з почуття обов'язку. Про це краще у Кена Кізі ( "Пролітаючи над гніздом зозулі"): "Я хоча б спробував". Якщо в країні знову виникне замовлення на демонтаж ЗАТ "ГПУ-СБУ-МВС", то реформатору піти на цю посаду можна тільки маючи президента-однодумця зі стабільною більшістю у Верховній Раді", – наголошує екс-міністр в інтерв’ю блогеру Роману Шрайку.
За його словами, першим кроком такого міністра повинен бути законопроект про ліквідацію МВС.
"В сьогоднішньому вигляді і зацементовані баблом з 2010 року внутрішні негласні правила роботи це – загроза для громадян за їхні ж гроші. Реформи там вже не спрацюють, тільки напалм", – каже екс-міністр і запевняє, що в його час "жодна посада, жодне звання і жодна кримінальна справа не була оплачена главі МВС Юрію Луценку".
Як відомо, 18 лютого судді вирішили, що Луценко достатньо здоровий, щоб сидіти. Апеляційний суд Чернігівської області відмовився звільнити екс-міністра від відбування покарання за станом здоров’я. На засідання привезли й самого Юрія Луценка.
Днями, посилаючись на дані власних джерел, видання Gazeta Wyborcza повідомило, що під час зустрічі українського Президента із Президентами Польщі та Словаччини Броніславом Коморовським і Іваном Гашпаровичем у місті Вісла, Янукович пообіцяв звільнити екс-главу МВС Юрія Луценка.