Найбільші винагороди пропонують агрономам та інженерам. Завершує список вакансій з хорошими зарплатами монтер колій.

До теми На Львівщині зменшилась середня зарплата: хто скільки заробляє

Хто на Львівщині отримує найвищу зарплату

У відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи обласного центру зайнятості розповіли, що проаналізували бази вільних робочих місць і вакантних посад. За результатами дослідження, фахівці встановили, що станом на 10 листопада у центрі зайнятості є майже 5 тисяч пропозицій працевлаштування. Зарплата на позиціях коливається від мінімального розміру до понад 30 тисяч гривень.

  • Найбільшу серед вакансій зарплату працедавці пропонують агроному – 35 тисяч гривень. Стільки ж головному інженерові готове платити одне з підприємств Кам'янка-Бузького району. Воно спеціалізується на виробництві сухарів і сухого печива.
  • Трохи менше, 30 тисяч гривень, пропонують машиністам установки самоклейних плівок, дорожнім робітникам, керівникам підрозділів банківської сфери та інженерам-програмістам.
  • Трійку найоплачуваніших професій завершують різальники скла, обвалювальники м'яса, зварники, будівельні монтажники, водії, друкарі флексографічного друкування та головні бухгалтери. Претенденти на ці вакансії можуть розраховувати на 25 тисяч гривень щомісячної зарплати.

Цікаво Опитування: для половини українців основне джерело доходу – зарплата

В області є й інші вакансії, на яких непогано платять

Доволі високу зарплату, 20 – 22 тисячі гривень, працедавці пропонують забійникам, бетонярам, арматурникам, інженерам з проєктно-кошторисної роботи, мулярам, трактористам-машиністам сільськогосподарського виробництва та програмістам.

Електрогазозварники, скручувальники виробів кабельного виробництва, водії навантажувачів та лакувальники можуть отримувати 18 тисяч гривень. Окрім цього, у рейтинг із середньою зарплатою від 16 до 17 тисяч гривень потрапили слюсарі-інструментальники, головні енергетики, логісти та менеджери з постачання.

Завершує список вакансій з непоганими зарплатами монтери колії. Такі фахівці можуть отримувати 15,6 тисячі гривень.