Попри пандемію коронавірусу у Львів приїхали туристи. У період новорічних та різдвяних свят місто наповнюється особливою атмосферою, але львів'янам краще залишатись вдома у Новорічну ніч й не наражати себе на небезпеку інфікування коронавірусом. Про це Садовий розповів в ефірі "Люкс FM", повідомляє 24 канал.

Актуально Свято під час пандемії: у Львові визначили, як святкуватимуть Новий рік та Різдво 2021

У Львові дотримуються карантину

У 2021 році через пандемію коронавірусу у Львові роблять основний акцент на святкуванні Нового року вдома.

Цього року основний акцент робиться на святкування Нового року вдома, з рідними. Львів не робить якихось гучних забав, ми дотримуємось карантину. Звичайно, що в місті є гарні ілюмінації, ялинка, ярмарок, але краще все ж побути в цей час на ізоляції, адже нічого ціннішого за здоров’я немає. Цей рік особливий, тому краще у цей святковий період залишатися вдома,
– заявив Садовий.

Мер міста додав, що щороку у період новорічних та різдвяних свят у Львів приїжджає дуже багато туристів. Цей рік не став вийнятком.

"Атмосфера нашого міста – неповторна, жодне інше місто в Україні не може дати її гостям. Цю атмосферу створюють самі львів'яни, своєю привітністю і добротою. Її треба берегти й цінувати", – додав мер.

Садовий привітав львів'ян з прийдешнім Новим роком та побажав їм хорошого здоров'я