Про це написала речниця генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган.

Один із затриманих – заступник начальника управління логістики – начальник відділу ресурсного забезпечення Державної поліції охорони України Нацполіції.

"Він вимагав та отримував щомісячно "данину" у вигляді талонів на пальне від підпорядкованих працівників регіональних управлінь ДПО НП України за невтручання у процедуру проведення тендерних торгів із закупівлі пального", – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Проти Луценка та Матіоса відкрили провадження за пости у Facebook

Крім того, досудовим розслідуванням установлено та задокументовано аналогічні факти отримання неправомірної вигоди, які мають місце і від інших обласних Управлінь поліції охорони України.

Ще одним затриманим на хабарі, тільки цього разу у Херсоні, став начальник відділу кримінальних розслідувань слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області.

Вказаний зловмисник вимагав у директора одного з товариств хабар у розмірі 5 тисяч доларів США та одержав першу частину в розмірі 1 тисячі доларів за вирішення питання про не притягнення його до кримінальної відповідальності за несплату податків у кримінальному провадженні, а також за закриття зазначеного провадження.

Читайте також: СБУ спіймала на величезному хабарі високопосадовця "Укрзалізниці"

На Вінниччині викрито незаконні дії тимчасово виконуючого обов’язки начальника Управління Укртрансбезпеки у Вінницькій області та його підлеглого, які систематично отримували "побори" від перевізників за видачу дозволів для здійснення транспортування вантажів за межі України.

Четвертим виявився адвокат з Львівщини при отриманні 1,5 тисячі доларів від особи за прийняття позитивного рішення апеляційним судом Львівської області стосовно непозбавлення права керування, ненакладення штрафних санкцій та скасування рішення суду першої інстанції за результатами розгляду адміністративного протоколу, складеного за фактом керування автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння.