Фінальну версію додатку планують випустити у вересні. Маршрут створювали в межах проєкту "Підзамче. Нарешті!".

Цікаво У Львові стартує Lviv Media Forum: перший день транслюватимуть онлайн

Мультимедійний маршрут району створили у вигляді додатку

За словами ініціаторів мультимедійного маршруту Підзамча, його створювали мешканці району, котрим допомагали експерти. Він існує у вигляді мобільного додатку та складається з 10 точок і низки історій підзамчан.

Основою мультимедійного маршруту є літературна історія від Героя Підзамча – Колі Капсуля, котру написав письменник Петро Яценко.


Історію Колі Капсуля написав Петро Яценко / Фото "Підзамче. Нарешті!"

Зауважте У центрі Львова встановили пам'ятник Моцарту: відео з місця події

Колю Капсуля озвучив Ярослав Федорчук

На основі пригод та прогулянок Підзамчем Колі Капсуля маршрут веде людей від точки до точки, а сам Капсуль є головним "екскурсоводом" та розповідає цікаві факти й байки. Ця історія створена як у текстовому, так і в аудіоформаті. Голос Колі Капсуля озвучив актор театру імені Леся Курбаса Ярослав Федорчук.

За словами автора сценарію маршруту Петра Яценка, це небувалий досвід – йти поруч із героєм вулицями Підзамча, слухати його історії, дивитися на ті самі будинки та чути звуки району: трамваї, собачий гавкіт і розмови справжніх підзамчан.

Вони мимохіть також стають учасниками цієї вистави разом зі слухачами екскурсії. З нетерпінням чекаю, коли всі львів'яни та гості зможуть теж пройти цим маршрутом та почути цю історію, зануритися в Підзамче,
– зазначив письменник.

Яценко додав, що він як автор тексту помічав реакцію екскурсантів та тішився, що все йде так, як сам письменник хитрим чином планував.

Дивіться фото додатку та екскурсії Підзамчем / Фото "Підзамче. Нарешті!" та Анни Дорожко

Читайте також У Львові стартував LvivMozArt – фестиваль класичної музики: програма заходу

У тестовій екскурсії 24 серпня взяли участь понад 20 людей. Організатори розповіли, що у вересні планують випустити фінальну версію мобільного додатку. Наразі фахівці працюватимуть над усуненням недоліків, котрі виявили під час екскурсії.

Відвідувачам заходу надіслали онлайн-анкету для відгуку, щоб швидше віднайти усі проблемні місця. Про створення фінальної версії повідомлять на фейсбук-сторінці «Підзамче.Нарешті».