Ломага домігся рішення суду про примусове виселення родини з квартири. Проте 21 грудня, коли до будинку прийшла виконавча служба, активісти вже стояли біля під'їзду та не давали виконати рішення суду. Про це повідомив ZAXID.NET.

Цікаво У Львові та на Сколівщині намагались створити фейкові органи влади: поліція проводить обшуки

Що відомо про судову тяганину щодо квартири на вулиці Хорватській

Близько 3 років тому Ломага придбав квартиру на вулиці Хорватській. За словами її мешканки, квартиру продали незаконно, бо документи були підроблені.

Ломага купив цю квартиру в Напольської при 7 наявних судах, при невиконаному виконавчому провадженні, при 2 відкритих кримінальних справах. І нотаріус все це оформляє,
– зазначила мешканка квартири Галина Просолович.

Просолович розповіла, що вона – сирота. Попередня власниця квартири – її тітка, яка була опікункою жінки. У помешканні родички вона прожила ледь не все своє життя. Після смерті тітки родичі заявили, що мають заповіт і Просолович повинна виїхати з квартири. Так, жінка вже понад 10 років бореться з рейдерським захопленням квартири.

"На похороні з'ясувалося, що квартира приватизована, дитина виписана (син Просолович – 24 канал), у моїх родичів на руках заповіт. Я в інтересах неповнолітнього мого сина подаю до суду. Приходить на суд також прокуратура в інтересах неповнолітнього. Суддя виносить рішення на користь дитини. Але, коли справу подають на апеляцію, в цьому суді викидають фразу "позов в інтересах неповнолітнього" і скасовують рішення першої інстанції", – пояснила жінка.

Читайте також 60 тисяч доларів: львів'янка пожертвувала на потреби українських захисників рекордну суму

Як жінку намагалась виселити з квартири виконавча служба

Ломага домігся рішення суду про примусове виселення родини Просолович з квартири. 21 грудня під під'їзд пришла виконавча служба. Самого депутата з ними не було. Замість нього приїхав представник Ломаги – не надто говіркий кремезний чоловік. Він розповів, що депутат не прийшов, бо захворів.

На виконавчу службу чекало розчарування – біля будинку їх зустріла чимала група підтримки Просолович з вигуками "ганьба". Усі присутні добре знали про судові поневіряння родини жінки.

Дуже добре знаю ту сім'ю, яка фактично ціле життя мешкала в тій хаті, яка опікувалася старою тіткою, яка її поховала, яка ціле життя прожила тут. Я ходила на суди, і знаю, як проходили ті суди. Це було просто судилище, а не суди,
– розповіла активістка Лідія Конюх.

Виконавчій службі 21 грудня не вдалось виселити родину Просолович й вони склали протокол про перешкоджання діяльності.