В Україні 1 січня – це офіційний державний вихідний. Тому більшість львівських банків та держустанов у цей день не працюватимуть, повідомляє 24 канал.

Цікаво У Львові в новорічну ніч курсуватимуть трамваї: розклад руху транспорту на Новий рік та Різдво

Як у період новорічних свят працюватимуть "Львівобленерго" та "Львівводоканал"

  • Відділення "Львівобленерго" не працюватимуть 1 січня у зв'язку з державним вихідним. Проте львів'яни можуть звернутись на гарячу лінію установи за номером 0 800 3015 68 або 5068. Співробітники "Львівобленерго" навіть у святкові дні цілодобово прийматимуть виклики.
  • Своєю чергою, відділення "Львівводоканалу" 31 грудня працюватимуть за скороченим графіком – до 16:00, а 1 січня не працюватимуть взагалі. Натомість буде можливість звернутись на гарячу лінію установи за номером 032 259 15 51, яка працюватиме цілодобово.

Як у період новорічних свят працюватимуть ЦНАПи

У Львові Центри надання адміністративних послуг 31 грудня працюватимуть з 09:00 до 17:00. Водночас 1, 2 та 3 січня ЦНАПи матимуть вихідні дні. З 4 січня центри почнуть працювати за звичним графіком. Проте прийом відбуватиметься лише за попереднім записом через пандемію коронавірусу.

Як у період новорічних свят працюватимуть Центри надання адмінпослуг
ЦНАПи 1 – 3 січня матимуть вихідні / Фото Львівської міськради

Читайте також Свято під час пандемії: у Львові визначили, як святкуватимуть Новий рік та Різдво 2021

Як у період новорічних свят працюватимуть банки

  • На сайті Нацбанку повідомили, що 31 грудня через систему електронних платежів здійснюватимуть лише платежі між банківськими установами, підпорядкованими одній юридичній особі.
  • Також здійснюватимуть платежі від учасників СЕП до Нацбанку та органів Державної казначейської служби та платежі у зворотному напрямку. Банківський день закінчиться о 13:00.
  • З 1 до 3 січня у банках будуть вихідні дні. Усі операції, які зареєструють у ці дні, виконуватимуть 4 січня, бо саме тоді банки повноцінно почнуть працювати.

Як у період новорічних свят працюватимуть сервісні центри МВС

Сервісні центри МВС 31 грудня працюватимуть за скороченим графіком – з 9:00 до 17:00. А 1 – 3 січня будуть вихідні. 4 січня центри працюватимуть також за скороченим графіком – з 9:00 до 16:45. А вже з 5 січня вони повністю відновлять свою роботу.


Сервісні центри МВС не працюватимуть з 1 до 3 січня / Фото Сервісних центрів МВС

Як у період новорічних свят працюватиме Гаряча лінія міста Львова

Гаряча лінія міста Львова працюватиме цілодобово. Повідомити про проблеми у місті можна, зателефонувавши на номер 15 – 80, або написавши на фейсбук-сторінку "Гарячої лінії міста Львова". Дзвінки – безкоштовні з усіх мобільних операторів.