Вартість ремонту ділянки дороги від вулиці Хорватської до вулиці Ярослава Мудрого становила 58,8 мільйона гривень. Першу частину ремонту вулиці Шевченка завершили влітку. Про це повідомила пресслужба Львівської міськради.

Читайте також У Львові перепоховали останки 428 жертв політичних репресій: фото

Що відомо про ремонт вулиці Шевченка у Львові

Ремонт вулиці Шевченка розділили на 3 частини. Перший етап завершили наприкінці літа.

Друга частина вже завершена і від сьогодні відкрита для руху транспорту. Залишається ще нанести розмітку і встановити контактну мережу. Та це буде виконано у наступному році,
– розповіла директорка ЛКП "Львівавтодор" Оксана Єстеферова.

Єфремова відзначила, що коли "Львівавтодор" проводить ремонт чи реконструкцію вулиці, то фахівці підприємства замінюють усі інженерні мережі.

За інформацією ЛКП "Львівавтодор", проєктно-кошторисну документацію на реконструкцію вулиці Шевченка на ділянці від вулиці Хорватської до Ярослава Мудрого у 2020 році розробила проєктна організація ТзОВ "Трамдорпроект".

Коротко про ремонт вулиці Шевченка

  • Довжина вулиці в межах реконструкції становить 368 метрів.
  • За проєктом, тут повинні були повністю розібрати дорожнє покриття, трамвайні колії та тротуари.
  • Також на вулиці Шевченка відреконструюють усі інженерні мережі. Згідно з проєктом на вулиці повністю облаштують проїзну частину і трамвайні колії, а також велосипедні смуги з обох сторін дороги.
  • Тут також влаштують кишені для машин швидкої допомоги, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців будинків.
  • Вулиця Шевченка стане інклюзивною – нові тротуари забезпечать комфортні умови для пересування та відпочинку маломобільних груп населення.