У поліції зазначили, що інформація про побиття дитини у Львові не підтвердилася. Про це мовиться на сторінці поліції Львівської області у фейсбуці.

Дивіться також У Запоріжжі школярки жорстоко облаяли та побили подругу: відео

Правоохоронці наголосили, що вони провели перевірку, однак жодних тілесних ушкоджень на тілі 11-річного хлопчика не виявили. Ба більше, діти бавилися, тож побиття, за інформацією поліції, було грою.

Діти повідомили, що усі вони були учасниками гри і ніяких тілесних ушкоджень своєму товаришу не завдавали. Цю інформацію також підтвердив 11-річний хлопчик, якого нібито побили. Жодних тілесних ушкоджень на тілі дитини виявлено не було, претензій до дітей, зображених на відео, ні він, ні його батьки не мають,
– повідомили у поліції.

Що відомо про побиття дитини

Відео побиття опублікувала у фейсбуці Тетяна Кузневич. Жінка стала свідкинею інциденту та розігнала дітей від жертви нападу.

Як повідомила авторка публікації, інцидент стався у Львові на проспекті Червоної Калини – це великий житловий район Сихів.

На відео видно, як хлопчику, який лежить на землі, його однолітки завдають удари ногами. Одна з дівчат обмовилася, що жертва повинна бути живою "щоб віддавати борги".

Жінка закликала дітей спинитися, погрожуючи показати усе батькам нападників і звернутися в поліцію. Зрештою один зі сміливців вирішив поогризатися і питав, чому його знімають. Згодом почав виправдовуватися, що це "в жарт".

Очевидиці вдалося розігнати банду, діти пішли геть.

Попереджаємо: відео містить сцени насилля і нецензурну лексику (18+)

Булінг в Україні: останні випадки

  • Лише напередодні Україну сколихнув інцидент у Запоріжжі: школярки жорстоко облаяли та побили подругу.
  • У херсонській школі №41 однолітки жорстоко познущались з однокласника.
  • В Одеській області двоє дівчат зняли відео, як їхня подружка побила 12-річну дівчинку. Потерпіла опинилася в лікарні зі струсом мозку.
  • На Черкащині 13-річний хлопець також потрапив до лікарні зі струсом мозку через побиття однокласниками. Інцидент стався на уроці трудового навчання в присутності вчителя.
  • У Житомирській області двоє школярок через хлопця жорстоко побили 14-річну дівчину. Свої знущання вони зняли на телефон.