Джерело: фейсбук Геннадія Васьківа

Васьків працював заступником мера Львова протягом 4 років. Він готовий бути залученим у процеси розвитку міста, проте вже не на цій посаді.

Читайте також Скандал у Львівській облраді: "Українська Галицька Партія" відкликає своїх депутатів

Васьків не планує йти на наступну каденцію

Заступник міського голови Львова з фінансово-економічних питань Геннадій Васьків подав у відставку. Посадовець не планує продовжувати роботу на цій посаді.

4-річний марафон на посаді заступника міського голови підходить до кінця. За цей час з колегами вдалось розпочати та реалізувати для міста багато класних проєктів, про які незабаром розкажу більше. Для себе прийняв рішення та попросив Андрія Садового не подавати мою кандидатуру на наступну каденцію,
– написав посадовець.

Васьків зазначив, що його "переповнює гордість" від того, що він мав можливість працювати пліч-о-пліч "з прекрасною командою, яка розвиває найкраще місто в Україні". Посадовець готовий й надалі бути залученим у процеси, проте вже на інших засадах.

Що відомо про Геннадія Васьківа

  • Геннадій Васьків почав працювати у Львівській міськраді у 2017 році.
  • За інформацією ZAXID.NET, до цього 40-річний посадовець займався бізнесом.
  • 24 травня 2019 року псевдоактивісти увірвалися у Ратушу на засідання виконкому та облили Васьківа та керівника департаменту "Адміністрація міського голови" Євгена Бойка зеленою і червоною фарбами.
  • Після цього інциденту Васьків майже місяць лікував опіки.