Наразі старшокласники навчаються дистанційно. Тож у школах були лише учні молодших класів.

До теми Ці хвилі надовго: хто та навіщо влаштував масове "мінування" споруд по всій Україні

З усіх шкіл Львова евакуювали учнів

Керівниця міського управління освіти Леся Васюта розповіла, що в СБУ надійшло анонімне повідомлення про замінування всіх шкіл Львова. Учнів евакуювали з навчальних закладів.

Паралельно з цим працівники шкіл телефонували батькам та просили забрати дітей додому. Правоохоронці, вибухотехніки та кінологи обстежували приміщення та прилеглі території. За інформацією департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА, вибухівки ніде не знайшли.

Наразі вони намагаються встановити особу аноніма, який повідомив про вибухівку. За таке правопорушення йому загрожує від 2 до 6 років у в'язниці.


Повідомили про замінування всіх шкіл Львова / Фото "Варта 1"

Львівські ТРЦ також "замінували"

Також о 9:45 анонім повідомив про замінування усіх львівських ТРЦ. Повторне повідомлення надійшло на електронну пошту СБУ о 16:04.

З приміщень торговельних центрів евакуювали 8587 людей. Правоохоронці також не знайшли жодних вибухових пристроїв. Наразі вони проводять розслідування.

Дивіться відео евакуації з Forum Lviv (джерело: "Суспільне Львів"):

Коротко про останні повідомлення про замінування в Україні

  • Бійці Нацгвардії патрулюватимуть територій біля шкіл у Запорізькій області. На такий крок пішли через постійні фейкові повідомлення про мінування.
  • У селі Нові Петрівці 26 січня 7-річний хлопчик повідомив про замінування приватної школи. З навчального закладу довелося евакуювати 113 учнів та 22 працівники.
  • Одинадцятикласник зателефонував у поліцію та повідомив про вибухівку в одній зі шкіл Одещини. Згодом з’ясувалося, що хлопець просто хотів розважитися на перерві.
  • Анонім повідомив про замінування будівлі Одеського аеропорту. Туди негайно виїхали спеціалісти.
  • У Кривому Розі та Одесі 24 січня зі шкіл евакуювали усіх учнів. Аноніми вкотре повідомили про замінування навчальних закладів міст.