Президент ішов з Mitrotel до кортежу швидко в супроводі охорони, повідомляє "Українська правда". Натовп людей фотографував Зеленського і звучали оплески. Хтось попросив у глави держави автограф або селфі, але Зеленський швидко пройшов до автомобіля. Охорона президента "розчищала" йому шлях, подекуди навіть відштовхуючи в сторони людей та просячи їх відійти.

Читайте також: Школа депутатів: чого "слуг народу" навчають у Трускавці

Про що говорив Зеленський із майбутніми нардепами від "Слуги народу"

Після зустрічі глава дежрави розповів журналістам, що сподівається на ефективну роботу новообраних народних депутатів від "Слуги народу". Натомість у разі виявлення будь-яких порушень обіцяє це припиняти.

На них така відповідальність, що вони навіть не мають права не ходити на роботу або дзвонити, про щось домовлятися, або якісь дядьки серйозні або жінки будуть їм щось пропонувати – навіть щоб вони про це не думали,
– сказав він.

Водночас Зеленський підкреслив, що не хоче і не буде впливати на Верховну Раду. Однак "якщо до нас дійдуть такі чутки, то у нас буде дуже серйозна розмова з усіма депутатами".

Голова президентської політичної сили Дмитро Разумков додав, що глава держави на зустрічі із "слугами народу" обговорював їхнє навчання у Верховній Раді IX скликання.

Зауважимо, що у Трускавці ретельно готувалися до візиту Зеленського. Вибухотехніки перевіряли каналізаційні люки і внутрішню частину лайтбоксів. А в готелі Rixos встановлені металошукачі, проходячи через які, необхідно навіть роззуватися.

Володимир Зеленський приїхав у Трускавець: дивіться відео

Що відомо про навчання майбутніх нардепів від "Слуги народу" у Трускавці? Ці навчання стартували 28 липня і тривають до 4 серпня у відпочинковому комплексі Rixos. Там народні обранці отримують "базовий рівень знань", необхідний для "успішної реалізації повноважень".

Курс для вже майже депутатів від партії "Слуга народу" розбитий на 3 програми: основну, факультативну і вечірню. На факультативній програмі майбутнім нардепам розповідають про засади прийняття рішень. Вечірня програма має на меті розвивати "гнучкі навички" – soft skills. А в основній програмі депутатів навчають технологіям політичного процесу.

6 блоків основної навчальної програми: побудова особистої стратегії депутата і кризові комунікації; публічна політика; макроекономіка і бюджет; секторальні напрямки; законодавчий процес; впровадження політик і аналіз стейкхолдерів.