Про інцидент на Львівщині стало відомо 29 серпня. У машині було двоє дітей.

Дивіться також У Києві під час нічної атаки окупантів уламки влучили в "Ашан": кадри руйнувань

Сім'я не встигла вийти із авто

У місті Самбір, на вулиці Котляревського внаслідок сильних поривів вітру дерево впало на автівку, у якій перебували люди.

Сім’я припаркувалась біля дому, але не встигла вийти з автомобіля, коли на нього впало дерево. Люди одразу викликали рятувальників.

Надзвичайники зрізали гілки дерева, щоб деблокувати двері та визволили сім'ю із чотирьох людей: 37-річного чоловіка, 25-річну жінку та двох хлопчиків віком чотири та один рік.

Медичної допомоги люди не потребували.

На Львівщині 29 серпня вирувала негода

  • Львів та область пізно ввечері накрили зливи. В обласному центрі цьому передував грім і блискавка, які попереджали про негоду за годину з лишком до того, як з неба поллється багато води. Спочатку у місті гриміло та блискало, а потім в якийсь момент почався дощ, який враз перейшов на потужну зливу.
  • Внаслідок несприятливих погодних умов без світла опинилися 396 населених пунктів Львівщини. З них 165 – повністю без електроенергії, 231 – частково. Найбільше – у Жовківському, Яворівському, Мостиському та Самбірському районах.
  • Також в регіоні зафіксовано зупинку поїздів. Для проведення ремонтних робіт задіяно понад пів тисячі працівників, ремонт мереж триває.