Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий. За його словами, наразі електропостачання є великою проблемою для регіону.

Зверніть увагу "Львівобленерго" оштрафували за несвоєчасне оновлення інформації на сайті: там вже відреагували

У Львові та області зруйновані майже всі електропідстанції

Як розповів Садовий, знищено практично всі електропідстанції в межах Львова та області.

Тому електропостачання є великою проблемою, але наші електрики знаходять нестандартні кмітливі рішення, тому промисловість і ці установи, які мають забезпечити місто, працюють,
– зазначив міський голова.

Окрім цього, у Львові та регіоні зруйновано багато інших об'єктів критичної інфраструктури. На жаль, велику частину вже не відремонтують – її відбудовуватимуть заново.

Окупанти обстріляли Львівську область: що відомо

  • Росія 10 лютого масовано атакувала Україну. У Львівській області є пошкодження через обстріл. Так, одна з ракет впала неподалік санаторію у Львівському районі. Вибухова хвиля пошкодила вікна будівлі. За попередньою інформацією, жертв чи постраждалих у жодному з цих випадків немає.
  • Також одна з російських ракет впала та не вибухнула біля автобусної зупинки у Львівській області. Це сталося у Золочівському районі, неподалік села Кізлів. За попередньою інформацією, жертв чи постраждалих нема.
  • Згодом Андрій Садовий повідомив, що всі ракети, які були спрямовані в сторону Львова, – були знищеними. Єдиний кейс, який потребує додаткової роботи, це ракета, яка впала в Золочівському районі, біля зупинки, але не вибухнула.