Про це в коментарі 24 Каналу розповів мер Львова Андрій Садовий. Водночас, за його словами, потребує уточнення ситуація у Золочівському районі – там ракета впала поруч з автобусною зупинкою, але не вибухнула.

Увага Масований удар по Україні 10 лютого: у багатьох областях спрацювала ППО, де таки є прильоти

Всі ракети, які були спрямовані в сторону Львова, – були знищеними. Єдиний кейс, який потребує додаткової роботи, це ракета, яка впала в Золочівському районі, біля зупинки, але не вибухнула. Зараз там працює ДСНС. А так, наші військові спрацювали "перфектно" (ідеально),
– наголосив Андрій Садовий.

Скільки ракет було спрямовано на Львів

Мер Львова повідомив, що за попередніми даними, по Львівській області було випущено 5 – 7 ракет. Втім, додав, що за деякий час буде уточнена інформація від військових. Цілі ворога – незмінні.

По місту Львову – однозначно, ворог гатить по об'єктах критичної інфраструктури, щоб ввести людей в паніку, але це викликає зворотній ефект – народ розуміє, хто є хто,
– зазначив Андрій Садовий.

Щодо ситуації зі світлом у місті, мер зауважив, що ситуація нестабільна.

"Наразі світло є, але все може змінитись у будь-який момент", – додав Андрій Садовий.

Оновлення. Унаслідок масованої ракетної атаки зафіксовано влучання в енергетичний об'єкт на Львівщині. Через це виникла пожежа, повідомив голова ОВА Максим Козицький.

Ще одна ракета впала поблизу санаторію у Львівському районі. Вибухова хвиля вибила вікна у будівлі. Однак за попередніми даними, жертв чи постраждалих в області, на щастя, немає.

У Львові повідомляли про цілу серію вибухів

  • Пролунали вибухи близько 10:54. Місцева влада відразу заспокоїла, що в області працює ППО.
  • Глава Львівської ОВА Максим Козицький попередив мешканців області про проблеми з постачанням електроенергії.
  • Згодом стало відомо, що у Золочівському районі, неподалік села Кізлів, ракета окупантів впала біля автобусної зупинки.
  • Надзвичайники працюють над її знешкодженням. Рух для автомобілів та іншого транспорту перекрили.