Про це повідомляє BBC.

Читайте також: Росія перекинула у Венесуелу ракетоносці та бойові літаки: фото

Ніколас Мадуро склав присягу президента Венесуели, незважаючи на міжнародну критику щодо нелегітимності його переобрання,
– йдеться у повідомленні.

Своєю чергою, радник президента США з нацбезпеки Джон Болтон миттєво відреагував на цю інформацію.

"США відмовляються визнавати нелегітимну інавгурацію диктатора Мадуро. Ми продовжимо збільшувати тиск на корумпований режим, підтримувати демократичну Національну Асамблею, а також закликати до демократії і свободи у Венесуелі", – написав він у своєму Twitter.

Зазначимо, за даними ЦВК Венесуели Ніколас Мадуро виграв президентські вибори в травні 2018 року, набравши близько 70% голосів. Внаслідок цього наступні шість років – до 2025, він буде обіймати посаду президента. Це його другий президентський термін.

Через недотримання мінімальних стандартів справжньої демократії визнавати результати голосування відмовилися США, а також Чилі та Аргентина.

Нагадаємо, раніше парламент Венесуели, який має назву "Національна асамблея" та наразі контрольований опозиційними до президента-соціаліста Ніколаса Мадуро силами, 5 січня 2019 року призначив новим головою 35-річного Хуана Гуайдо. Це призначення – відкритий виклик чинному керівнику країни, другу каденцію якого Асамблея вже оголосила нелегітимною.