Віталій Васілаке зазначив, що не очікував, що разом із поліцейським Максимом Зарецьким буде інший правоохоронець. Підозрюваний зазначив, що думав, що йому вдасться уникнути відповідальності.

До теми Водолази шукають, що перевозили нападники: Нацполіція розкрила нові деталі вбивства поліціянта

Підозрюваний пояснив, чому стріляв у поліцейського

Васілаке під час судового засідання зазначив, що коли його та батька зупинив поліцейський, то він думав, що правоохоронець один. І після того, як чоловік вдарив правоохоронця, то не знав, що є другий напарник.

Я думав, що поліцейський, з яким я розмовляв, один, і сподівався, що він знепритомнів і ми поїдемо далі. Не думав, що з'явиться інший поліцейський і відкриє вогонь по машині, де був мій батько. Я був у стані шоку, забіг за машину, автоматично дістав пістолет і відкрив вогонь по поліцейському, але я не хотів його вбивати,
– заявив Васілаке.

Він також підтвердив слова батька, що гранати, які вони перевозили, належали йому. Зокрема, Віталій Васілаке наголосив, що у багажнику в нього було два ящики з гранатами Ф-1, у кожному по 10 штук.

Зрештою підозрюваний зазначив, що "дуже шкодує про те, що сталося". Наразі суддя, який веде справу щодо вбивства поліцейського у Вінницькій області, пішов до нарадчої кімнати.

Суд обрав запобіжний захід підозрюваним у вбивстві

  • У Вінницькій області 22 квітня суд обрав запобіжний захід підозрюваним у вбивстві поліцейського, якого застрелили чоловіки двома днями раніше. Валерій Васілаке, один із підозрюваних у розстрілі поліцейських, перебуватиме два місяці під вартою без можливості внесення застави.
  • Іншого підозрюваного Віталія Васілаке також відправили під варту на два місяці без можливості внесення застави. Саме він був тим, хто почав стрілянину у бік правоохоронців.
  • Варто зазначити, що 21 квітня, правоохоронцям вдалося затримати обох нападників, яких підозрюють у вбивстві поліцейського у Вінницькій області. Це був батько і син, які є військовими і служать в одному з підрозділів Сухопутних військ ЗСУ.