Про це 24 Каналу розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. Він зауважив, що зараз життя російського поплічника під загрозою.

Дивіться також Відповідає за роботу фільтраційних таборів у Маріуполі: деталі про підрив авто Москвіна

Російська пропаганда писала, що підірвали автівку начальника управління окупаційного МВС Міхаіла Москвіна. Однак Андрющенко уточнив, що було підірвано саме колаборанта.

В Росії спочатку написали, що той відбувся легкою контузією. Мовляв, з ним зв'язувалися з Москви і все гаразд.

Так гаразд що увесь день він провів в операційній. На вечір його перевели в реанімацію. Маріупольських лікарів-зрадників до нього не підпускають, винятково росіян або ДНРрівців,
– повідомив спікер.

Він додав, що 28 березня вранці Москвіна мали транспортувати до Донецька: "Контузія такого рівня, що не факт, що він не поїде сьогодні одразу до Кобзона або найближчими днями".

Однак стало відомо, що Росія вирішила рятувати колаборанта від "легкої контузії" аж в Таганрозі. Туди його з Маріуполя 28 брезня доставили гвинтокрилом. Відповідна інформація з'явилася в телеграм-каналі Петра Андрющенка.

Хто такий Москвін

Андрющенко розповів, що останні 9 років Москвін був дотичним до роботи структур ФСБ в Донецьку. На його руках арешти тисяч маріупольців у фільтраційних таборах та тюрмах.

Якщо брати з тих колаборантів і зрадників, що зараз перебувають в Маріуполі, то це точно ціль, якщо не номер один, то номер два,
– наголосив радник міського голови Маріуполя.

Саме тому подія спричинила великий галас по місту, зокрема серед колаборантів. Після цього росіяни почали переміщувати свою ППО ближче до центру Маріуполя.

"Мабуть, дійшло, що Маріупольський спротив ми побачимо з вами ще не раз. Не все так швидко, але точно потужно. Ми всі дуже задоволені тим що відбулося, зокрема і тим, що почали шукати наших людей після того, як вони вже в безпеці і їх тепер не відшукають", – повідомив Андрющенко.

Він переконаний, що це лише початок, адже за кожною подібною хвилею акцій Маріупольського спротиву помітно, що він зростає як якісно, так і кількісно. Люди починають не боятися в місті, починаються бунти тощо. Це все наближає деокупацію Маріуполя.

Андрющенко розповів про рух опору в Маріуполі: дивитись відео

Останні новини з Маріуполя

  • Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенка повідомив ім'я злочинця, який віддав наказ вдарити по Драмтеатру, а також делегував атакувати пологовий будинок і дитячу лікарню. Ним виявився Атрощенко Сергій Валерійович.
  • Напередодні комісія ООН опублікувала звіт. У ньому підтверджують той факт, що Росія винна у бомбардуванні Драмтеатру у Маріуполі та вокзалу у Краматорську. Нагадуємо, що країна-агресорка намагалася у цих злочинах звинуватити Україну.
  • Днями у місті знову лунала українська пісня. На всю вулицю грали "Чорнобривці". В мережі показали відео. Це означає, що Маріуполь невдовзі неодмінно повернеться додому.