Пряма трансляція на
Останні випуски
 • blog_ava
  10 найкращих фільмів в історії кіно
  Рідко можна зустріти людей, які не люблять якісне кіно. Але точно є бодай один фільм, який вони неодноразово передивлялися в компанії рідних. Нижче представлені приклади таких фільмів, але це далеко не всі шедеври кінематографа, які залишили свій слід у серцях багатьох людей. Пропонуємо "десятку" найкращих, які заслуговують вашої уваги.
  25 квітня , 16:05
 • blog_ava
  Історії жінок у сфері новітніх технологій, що надихають
  Коли говорять про новаторів у світі технологій, в першу чергу згадують видатних чоловіків. Проте не можна забувати про те, що внесок жінок не менш значний і що без них сучасний технологічний світ був би зовсім іншим.
  11 лютого , 09:02
 • blog_ava
  Топ-10 світових зірок-благодійників: Елтон Джон, Леді Гага та інші
  Далеко не всі відомі особистості витрачають гонорари лише на свої примхи і розкішне життя. Багато зірок вважають за правильне допомагати тим, хто цього дійсно потребує.
  27 липня 2019 , 16:00
 • blog_ava
  No smoke, no drugs, no alcohol – стрейтеджери раніше і зараз
  Таке явище, як "стрейтедж" зародилося у 1980-х роках в США після виходу у популярного на той час вашингтонського хардкор-гурту Minor Treat пісні "Straight Edge" , що в перекладі з англійської означає "Чітка межа". Головна тема пісні – відмова від алкоголю, наркотиків та безконтрольних молодіжних вечірок.
  15 червня 2019 , 19:00
 • blog_ava
  Що говорять про кандидатів у президенти їхні жести та рухи?
  Про що говорять рухи і жести кандидатів у президенти, якими вони послуговуються під час публічних виступів? Коли вони нервують, стримують злість та як намагаються контролювати себе – читайте у матеріалі 24 каналу.
  29 березня 2019 , 20:01
 • blog_ava
  Правдива історія бренду Victoria's Secret
  Мабуть, кожна жінка погодиться з тим, що білизна від Victoria's Secret – це одночасно розкіш, естетика, комфорт та сексуальність. Проте мало кому відомо, з чого ж починалася історія культового бренду Victoria's Secret? А почалося все з того, що Рой Реймонд, засновник Victoria's Secret, просто не знайшов потрібну білизну для своєї коханої жінки.
  20 лютого 2019 , 20:30
 • blog_ava
  Zara: історія успіху світового бренду
  Напевно, в сучасному світі важко знайти людину, яка б не знала про такий бренд одягу, як Zara. Більше 2000 магазинів на всіх континентах роблять Zara однією з найбільших мереж з продажу одягу в світі.
  9 січня 2019 , 13:01
 • blog_ava
  Яку проблему суспільства вирішить новий винахід Ілона Маска – підземні дороги в 3D форматі
  Людина з великої літери, яка щиро вірить у прогрес і вважає,що якщо певні правила заважають прогресу, то з такими правилами точно потрібно боротися – це Ілон Маск – засновник Tesla і SpaceX.
  24 грудня 2018 , 19:00
 • blog_ava
  Топ-10 найвпливовіших жінок світу 2018 року
  Хто вони жінки 2018 року, які мали найбільший влив на події у світі протягом року? Чому до їхньої думки прислухалися та які це мало наслідки? Біографії і погляди найвпливовіших жінок далі у статті 24каналу.
  16 грудня 2018 , 18:02
 • blog_ava
  Джордж Буш-старший – людина-тренд: яким світ запам'ятає померлого президента США
  30 листопада помер 41-й президент США Джордж Буш-старший. Йому було 94. Він очолював найбагатшу і найпотужнішу країну світу з 1989 по 1993 рік.
  2 грудня 2018 , 07:45
Більше новин